Oferta pracy

Praktykant/-ka do działu utrzymania ruchu

Fortaco Sp. z o.o.

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2017-08-11 2017-09-10
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

Fortaco jest wiodącym partnerem produkcji dla firm działających na polu inżynierii mechanicznej i największym w Europie uczestnikiem w tej branży. Spółka zatrudnia łącznie blisko 2600 pracowników i prowadzi działalność w Finlandii, Estonii, Polsce, na Węgrzech i Słowacji.

Opis stanowiska

• Tworzenie instrukcji konserwacji na maszyny
• Układanie planu przeglądów
• Kontrola zadań powierzonych technikom utrzymania ruchu
• Współpraca z technikami utrzymania ruchu
• Aktywne uczestniczenie przy usuwaniu awarii
• Kontakt z serwisami zewnętrznymi oraz dostawcami części zamiennych
• Bezpośrednia współpraca z kierownikiem oraz inżynierem utrzymania ruchu,
• Współpraca z pozostałymi działami

Wymagania

• Znajomość pakietu MS Office
• Posiadania wiedzy technicznej
• Znajomość rysunku technicznego
• Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
• Zdolności organizacyjnych

Oferujemy

pracę na umowę zlecenie minimum 3 dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku) w wymiarze przynajmniej 25 godzin tygodniowo; możliwość zdobycia doświadczenia w skandynawskiej firmie produkującej konstrukcje stalowe.
Oglądane: 251