Oferta pracy

Samodzielny elektronik na Wydziale Elektroniki

Politechnika Wrocławska O firmie

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2017-08-11 2017-09-10
Specjalista

Opis firmy

Największa uczelnia techniczna w województwie dolnośląskim.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie prac montażowych i uruchamianie nowych układów pomiarowych na nowoczesnej aparaturze elektronicznej w laboratoriach elektronicznym i mikrofalowym.
Zakres obowiązków :
• montaż urządzeń elektronicznych,
• obróbka skrawaniem elementów metalowych i dielektryków,
• wykonywanie obwodów drukowanych (w tym praca z odczynnikami chemicznymi),
• utrzymywanie warsztatu mikrofalowo-elektronicznego,
• prowadzenia zakupu narzędzi warsztatowych oraz utrzymanie warsztatu mikrofalowo-elektronicznego pracującego na potrzeby 20 osobowego zespołu.

Wymagania

• średnie techniczne lub wyższe techniczne,
• mile widziane doświadczenie w zakresie samodzielnego wykonywania montażu urządzeń elektronicznych, zarówno na płytkach drukowanych jak i instalowanie zmontowanych układów w obudowach,
• dokładność w wykonywaniu obróbki skrawaniem elementów metalowych i z dielektryków,
• gotowość do pracy w laboratoriach elektronicznym i mikrofalowym,
• gotowość nabywania nowych umiejętności,
• samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie na prestiżowej i renomowanej uczelni,
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• szkolenia umożliwiające dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji,
• możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych i karty sportowej.
Oglądane: 146