Oferta pracy

Program Ambasador

Kosmepol Fabryka L'Oreal

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2017-08-11 2017-09-10
Wolontariusz

Opis firmy

Zajmujemy się pięknem. Pięknem, które pozwala każdemu wyrażać siebie, budować poczucie własnej wartości i otwierać się na innych. Piękno to uniwersalny środek wyrazu.
L’Oréal dostarcza konsumentom na całym świecie innowacyjne produkty kosmetyczne. Najlepsze pod względem jakości, skuteczności i bezpieczeństwa, ponieważ uważnie słucha potrzeb i pragnień kobiet i mężczyzn na rynkach lokalnych.

Opis stanowiska

Jesteś studentem II-III-IV roku?

Udzielasz się w organizacjach studenckich lub po prostu lubisz i umiesz
organizować super eventy?

Wymagania

Możesz śmiało powiedzieć, że cechują Cię kreatywność i świetna organizacja,
a przy tym aktywnie udzielasz się w social media?

To świetnie!
Program Ambasador został stworzony dla osób takich jak Ty!

Oferujemy

Jako Ambasador Grupy L'Oreal w Polsce:

• będziesz współpracować z nami podczas targów, spotkań i warsztatów,
• wspólnie zaplanujemy nasz udział w wydarzeniach na Twojej uczelni,
• będziesz mógł wykazać się inicjatywą: samodzielnie zaplanować i przeprowadzić
• konkursy i wydarzenia promujące Grupę L'Oreal.

To nie wszystko! Będziesz miał okazję:

• poznać naszą firmę i pracujących w niej specjalistów
• wziąć udział w specjalnie zaplanowanych szkoleniach
• podjąć wyzwanie i wziąć udział w konkursach dla naszych ambasadorów
• wygrać wyjątkowe nagrody
• uzyskać certyfikaty i referencje

Najlepsi z Was mogą liczyć na Szybki Start czyli skrócony proces rekrutacji
na nasze staże i praktyki.

Nie czekaj, aplikuj!

Jeśli chcesz aby właśnie Twoja kandydatura zrobiła niezapomniane wrażenie,
stwórz CV w niekonwencjonalnej formie i prześlij je nam!
Oglądane: 156