Oferta pracy

PRAKTYKA Z ZAKRESU SPRZEDAŻY I MARKETINGU W RELACJACH B2B

Centrum Lokalizacji CM

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2017-08-11 2017-09-10
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

Centrum Lokalizacji CM od ponad 10 lat zajmuje się lokalizacją oprogramowania i tłumaczeniami technicznymi. Wszechstronną wiedzę oraz doświadczenie w zarządzaniu wielojęzycznymi projektami tłumaczeniowymi zdobywaliśmy współpracując zarówno z największymi firmami, jak i ze średnim przedsiębiorstwami, dostarczającymi najnowocześniejsze technologie z takich obszarów, jak informatyka, telekomunikacja, automatyka i robotyka, motoryzacja, energetyka, elektronika i medycyna. Oferujemy najwyższej jakości tłumaczenia z języków zachodnioeuropejskich na języki Europy Środkowo-Wschodniej. Wysoką jakość wykonywanych przez nas usług tłumaczeniowych potwierdza uzyskanie certyfikatu ISO 17100.
CM prowadzi zaawansowane prace nad maszynowymi tłumaczeniami (MT), maszynową obsługą terminologii wspomaganą przez człowieka oraz kontrolą jakości. Firma należy do międzynarodowych i krajowych stowarzyszeń branżowych, takich jak GALA, TAUS Data Association i PSBT.

Opis stanowiska

• Przygotowywanie wycen poprzez kontakt z klientem biznesowym,
• Udział w aktywnym poszukiwaniu nowych klientów,
• Pomoc w tworzeniu i zarządzaniu bazą klientów,
• Współtworzenie kampanii promocyjnych i reklamowych,
• Badanie satysfakcji klientów oraz analiza firm konkurencyjnych.

Wymagania

• Biegła obsługa komputera,
• Dobra znajomość środowiska internetowego oraz pakietu MS Office,
• Zainteresowanie sprzedażą B2B,
• Zainteresowanie nowymi technologiami,
• Sumienność, pracowitość i dokładność.

Oferujemy

• Poznanie specyfiki i procesów sprzedaży wysokiej jakości usług B2B,
• Zapoznanie się z praktycznymi zadaniami i oprogramowaniem CRM oraz ERP do realizacji działań sprzedażowo-marketingowych,
• Zdobycie praktycznej wiedzy i umiejętności z zakresu nowych technologii.

Dodatkowe informacje

Mile widziane
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
• Wiedza i doświadczenie z zakresu sprzedaży i marketingu,
• Znajomość systemów CRM i ERP,
• Znajomość branży tłumaczeniowej.

Nasza oferta jest także skierowana do osób niepełnosprawnych.
Oglądane: 94