Oferta pracy

Praktyka z zakresu zarządzania projektami

Centrum Lokalizacji CM

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2017-08-11 2017-09-10
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

Centrum Lokalizacji CM zajmuje się lokalizacją oprogramowania i specjalistycznymi tłumaczeniami od ponad 10 lat. Nasze działania usługowe i marketingowe skupiamy na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. Wiedzę oraz doświadczenie zdobywaliśmy poprzez współpracę nie tylko z największymi firmami, ale również ze średnimi i małymi przedsiębiorstwami.
Współpracujemy ze stale weryfikowanymi i kompetentnymi tłumaczami, a także ekspertami z różnych dziedzin.
W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na wykwalifikowanych Kierowników Projektów uruchomiliśmy w naszej firmie system bezpłatnych praktyk dla studentów końcowych lat studiów oraz młodych absolwentów, którzy w przyszłości planują profesjonalnie zajmować się zarządzaniem projektami lub pracować w branży tłumaczeniowej.
W czasie trwania praktyki oferujemy szereg szkoleń z zakresu zarządzania projektami, procedur weryfikacji jakości (QA) oraz obróbki graficznej tekstu. Po zakończeniu szkoleń praktykant będzie wspierał Dział Zarządzania Projektami w codziennych zadaniach związanych z obsługą projektów wielojęzycznych, przetwarzaniem tekstu i przygotowaniem go do tłumaczenia.
Codzienna praca w firmie CM byłaby doskonałą okazją, aby praktykanci mogli podnieść swoje kwalifikacje, poznać różne aspekty i wyzwania stojące przed Kierownikiem Projektu, zdobyć wiedzę z zakresu tłumaczeń oraz wykorzystywanych technologii.

Opis stanowiska

• udział w szkoleniach
• pomoc Kierownikom Projektów w sprawnym i terminowym realizowaniu zleceń
• zarządzanie zasobami wykorzystywanymi w projekcie tłumaczeniowym
• współpraca z tłumaczami oraz działem DTP i QA

Wymagania

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego
• umiejętność pracy pod presją czasu i dobra organizacja pracy
• zdolności analityczne i komunikatywność
• otwartość na wiedzę i chęć nauki

Oferujemy

• szkolenia i niezbędne wsparcie merytoryczne
• udział w ciekawych i zróżnicowanych projektach wielojęzycznych
• obsługa i realizacja projektów dla wiodących klientów i marek na świecie
• cenne doświadczenie zawodowe

Dodatkowe informacje

Wszystkich chętnych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Nasza oferta jest także skierowana do osób niepełnosprawnych.
Oglądane: 182