Oferta pracy

Projektant sieci stacjonarnych (m/ż)

Mugler AG

Niemcy, Oberlungwitz
2017-09-13 2017-10-13
Specjalista

Opis firmy

Firma MUGLER AG jest w branży telekomunikacyjnej czołowym dostawcą usług dla przemysłu oraz wykonawcą złożonych sieci komunikacyjnych. Od ponad 25 lat oferujemy naszym klientom szeroko zakrojone rozwiązania w zakresie sieci bezprzewodowych (telefonii komórkowej, radiofonii, dla służb publicznych itd.), sieci przewodowych oraz rozwiązania systemowe.

Zakres naszych świadczeń zawiera cały cykl życia projektu - poczynając od pozyskania, poprzez pla- nowanie, konstrukcję, wykonanie i uruchomienie, a kończąc na całościowym serwisie (inspekcja, kons- erwacja, naprawa).

Opis stanowiska

• Planowanie i projektowanie sieci światłowodowych i miedzianych
• Zabezpieczanie tras i dróg
• Tworzenie list materiałowych
• Kontrola, sporządzanie i opracowywanie dokumentacji przetargowej dla potrzeb rozbudowy sieci
• Prowadzenie procesu wydawania pozwoleń i praca w związanych z nimi zakresach (ustalanie właścicieli, uzgodnienia tras)
• Organizacja zezwoleń dla potrzeb montażu instalacji kablowych oraz pozyskiwanie zezwoleń na budowę

Wymagania

• Ukończone techniczne wykształcenie w branży telekomunikacyjnej lub pokrewnej
• Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, którą będą mieli Państwo okazję poszerzyć podczas pracy w środowisku niemieckojęzycznym
• Doświadczenie w rysunkowym planowaniu oraz projektowaniu sieci telekomunikacyjnych
• Umiejętność pracy w środowisku CAD (preferowany jest AutoCAD)
• Korzystne są praktyczne doświadczenia w zakresie prawa w odniesieniu do planowania przestrzennego, udzielania zezwoleń oraz prawa budowlanego
• Znajomość podstawowych zagadnień technicznych (Miedź, Koax, Światłowód, itp.)
• Samodzielny, indywidualny i skuteczny sposób pracy
• ZZdolność do pracy zarówno samodzielnie jak i w zespole
• Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

• Stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin oraz indywidualne i odpowiadające świadczonej pracy wynagrodzenie
• Długoplanową współpracę z dobrymi możliwościami awansu
• Udostępnienie wszelkich niezbędnych narzędzi pracy (komputer, służbowy samochód)
• Intensywne wdrożenie i elastyczny czas pracy
• Indywidualne możliwości dalszego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Nowoczesne biuro konstrukcyjne oraz zaangażowany, koleżeński i profesjonalny zespół
• Pomoc w poszukiwaniu zakwaterowania w Niemczech oraz w załatwianiu wszelkich formalności związanych z relokacją

Dodatkowe informacje

Prosimy o wysłanie CV i listu motywacyjnego w języku niemieckim.
Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, ale czujesz, że Twój język niemiecki jest niewystarczający, to również zapraszamy do kontaktu.
Oglądane: 45