Oferta pracy

Kreślarz budowlany (m/ż)

Mugler AG

Niemcy, Oberlungwitz
2017-09-13 2017-10-13
Specjalista

Opis firmy

Firma  MUGLER AG  jest  w  branży  telekomunikacyjnej  czołowym  dostawcą  usług  dla  przemysłu  oraz wykonawcą  złożonych  sieci  komunikacyjnych.  Od  ponad  25  lat  oferujemy  naszym  klientom  szeroko zakrojone rozwiązania w zakresie sieci bezprzewodowych (telefonii komórkowej, radiofonii, dla służb publicznych itd.), sieci przewodowych oraz rozwiązania systemowe.

Zakres naszych świadczeń zawiera cały cykl życia projektu - poczynając od pozyskania, poprzez pla- nowanie, konstrukcję, wykonanie i uruchomienie, a kończąc na całościowym serwisie (inspekcja, kons- erwacja, naprawa).

Opis stanowiska

• Realizacja wymagających i urozmaiconych projektów na terenie całych Niemiec
• Planowanie i tworzenie rysunków infrastruktury urządzeń telekomunikacyjnych dla stacji bazowych na dachach i masztach
• Samodzielne sporządzanie dokumentacji projektowej CAD zgodnie z wymaganiami klienta
• Ścisła współpraca z projektantami, kierownikami budowy oraz statykami
• Pomiary i zestawienia stanów istniejących

Wymagania

• Ukończone wykształcenie jako rysownik konstrukcji budowlanych, kreślarz, technik budowlany bądź też równoważne kwalifikacje
• Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, którą będą mieli Państwo okazję poszerzyć podczas pracy  w  środowisku niemieckojęzycznym (doświadczeni koledzy z Polski pomogą Państwu w ulepszeniu specjalistycznego słownictwa)
• Biegła znajomość oprogramowania CAD (preferowany program AutoCAD 2014 / 2016)
• Wyostrzona wrażliwość na potrzeby klienta w powiązaniu ze świadomością kosztów
• Silna umiejętność wyobraźni przestrzennej
• Sposób pracy cechujący się własną odpowiedzialnością, starannością i dokładnością
• Umiejętność do pracy zarówno samodzielnie jak i w zespole
• Konieczne predyspozycje psychofizyczne do pracy na wysokości (stwierdzenie predyspozycji nastąpi w ramach procesu aplikacji)
• Gotowość do podróży służbowych na terenie Niemiec
• Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

• Stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin oraz indywidualne i odpowiadające świadczonej pracy wynagrodzenie
• Długoplanową współpracę z dobrymi możliwościami awansu
• Udostępnienie wszelkich niezbędnych narzędzi pracy (komputer, służbowy samochód, sprzęt bezpieczeństwa)
• Pokrycie kosztów badania predyspozycji do pracy na wysokości oraz sprzętu do wspinaczki
• Intensywne wdrożenie i elastyczny czas pracy
• Indywidualne możliwości dalszego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Nowoczesne biuro konstrukcyjne oraz zaangażowany, koleżeński i profesjonalny zespół
• Pomoc w poszukiwaniu zakwaterowania w Niemczech oraz w załatwianiu wszelkich formalności związanych z relokacją

Dodatkowe informacje

Prosimy o wysłanie CV i listu motywacyjnego w języku niemieckim.
Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, ale czujesz, że Twój język niemiecki jest niewystarczający, to również zapraszamy do kontaktu.
Oglądane: 73