Oferta pracy

Monter do budowy urządzeń sieci bezprzewodowych (m/ż)

Mugler AG

Niemcy, Oberlungwitz
2017-09-13 2017-10-13
Pracownik fizyczny

Opis firmy

Firma  MUGLER AG  jest  w  branży  telekomunikacyjnej  czołowym  dostawcą  usług  dla  przemysłu  oraz wykonawcą  złożonych  sieci  komunikacyjnych.  Od  ponad  25  lat  oferujemy  naszym  klientom  szeroko zakrojone  rozwiązania  w  zakresie  sieci  bezprzewodowych  (telefonii  komórkowej,  radiofonii,  dla  służb publicznych itd.), sieci przewodowych oraz rozwiązania systemowe.

Zakres naszych świadczeń zawiera cały cykl życia projektu - poczynając od pozyskania, poprzez pla- nowanie, konstrukcję, wykonanie i uruchomienie, a kończąc na całościowym serwisie (inspekcja, kons- erwacja, naprawa).

Opis stanowiska

• Szeroki, wymagający i ukierunkowany na przyszłość zakres zadań w branży elektrotechnicznej, elektronicznej, w dziedzinie  instalacji odgromowych oraz techniki pomiarów
• Uruchamianie, rozbudowa i renowacja urządzeń oraz sieci bezprzewodowych dla rozmaitych operatorów sieci
• Budowa lub wymiana systemowych urządzeń technicznych oraz instalacja ciągów kablowych dla urządzeń elektrycznych i  antenowych
• Montaż systemów bezpieczeństwa (np. drabin, systemów asekuracji oraz balustrad)
• Prace przy konstrukcjach stalowych np. przy dźwigarach dla anten / Organizacja pracy na placach budów

Wymagania

• Ukończone wykształcenie jako elektronik, instalator urządzeń elektrycznych, mechatronik, teletechnik, ślusarz maszynowy  lub przemysłowy wzgl. inny pokrewny zawód
• Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, którą będą mieli Państwo okazję poszerzyć podczas pracy w środowisku niemieckojęzycznym
• Konieczne predyspozycje psychofizyczne do pracy na wysokości (stwierdzenie predyspozycji nastąpi w ramach procesu  aplikacji)
• Doświadczenie zawodowe i znajomość sieci telefonii komórkowej (jest pożądana, nie stanowi jednak koniecznego warunku)
• Nieograniczona gotowość do prowadzenia prac montażowych
• Odpowiedzialna, ukierunkowana na wyniki i samodzielna praca
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i dobra znajomość obsługi komputera
• Siła przebicia i zdolność do znoszenia obciążeń jak również umiejętność pracy zarówno samodzielnie jak i w zespole
• Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

• Stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin oraz indywidualne i odpowiadające świadczonej pracy wynagrodzenie
• Długoplanową współpracę z dobrymi możliwościami awansu
• Udostępnienie wszelkich niezbędnych narzędzi pracy (komputer, służbowy samochód, sprzęt bezpieczeństwa)
• Pokrycie kosztów badania predyspozycji do pracy na wysokości oraz sprzętu do wspinaczki
• Indywidualne możliwości dalszego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Intensywne wdrożenie w zaangażowanym, koleżeńskim i profesjonalnym zespole
• Pomoc w poszukiwaniu zakwaterowania w Niemczech oraz w załatwianiu wszelkich formalności związanych z relokacją

Dodatkowe informacje

Prosimy o wysłanie CV i listu motywacyjnego w języku niemieckim.
Oglądane: 38