Oferta pracy

Junior Office Manager

Lama Media sp. z o.o.

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2017-09-13 2017-10-13
Asystent

Opis firmy

Lama Media to software house działający od 2006 roku. Nasz zespół specjalizuje się w budowie aplikacji webowych i platform e-commerce dla klientów polskich i zagranicznych. Pracujemy w zwinnej metodyce SCRUM, która usprawnia proces budowy stron i aplikacji.

Opis stanowiska

Potrzebujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za:
- wsparcie działu office & administration
- sporządzanie pism, faktur, rachunków, zestawień
- pomoc przy organizowaniu spotkań, imprez firmowych, wyjazdów służbowych,
- kontakt z kontrahentami, firmami outsourcingowymi
- realizacja zamówień wewnętrznych

Wymagania

Bardzo chcielibyśmy współpracować z Tobą, jeśli:
- jesteś osobą komunikatywną i lubisz pracę z ludźmi,
- bez problemów posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie
- jesteś student(ką)em 4/5 roku studiów
- jesteś osobą skrupulatną, rzetelną i odpowiedzialną
- wykazujesz inicjatywę i zaangażowanie,
- masz rozwiniętą zdolność konstruktywnego i analitycznego myślenia,

Oferujemy

Jakie są atuty współpracy z nami?
- możliwość zdobycia doświadczenia w szybko rozwijającej się firmie
- dofinansowane lekcje j. angielskiego / j. niemieckiego z native speakerem
- dofinansowanie do karty multisport
- przyjacielska atmosfera, regularne imprezy i wyjazdy firmowe

Dodatkowe informacje

A jeśli na czymś grasz, masz dodatkowy powód, aby do nas dołączyć. Prywatnie większość z nas ma ciągoty muzyczne - gramy i śpiewamy – co możesz sprawdzić tutaj  :
Oglądane: 117