Oferta pracy

Inżynier budowy ds. Sterowania Ruchem Kolejowym

Budimex S.A.

Polska, małopolskie, Trzebinia   Polska, mazowieckie, Garwolin
2017-09-13 2017-10-13
Asystent

Opis firmy

Budimex SA to największa i najbardziej dynamiczna spółka giełdowa działająca w branży budowlanej w Polsce nieprzerwanie od 1968r.

Naszym głównym udziałowcem jest Ferrovial – światowy lider w infrastrukturze transportowej zatrudniający ponad 70 000 pracowników i działający w ponad 15 krajach na świecie. Mając status generalnego wykonawcy realizujemy inwestycje w sektorach budownictwa: infrastrukturalnego, kubaturowego, przemysłowego i energetycznego.

W związku z intensywnym rozwojem firmy, do zespołu budownictwa infrastrukturalnego poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie:

- przygotowywanie przedmiarów robót,
- prowadzenie uzgodnień projektowych,
- przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom,
- prowadzenie dystrybucji dokumentacji,
- przygotowanie zapytań ofertowych dla podwykonawców oraz danych do umów z podwykonawcami,
-sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia wyższego o profilu elektryka / automatyka,
- doświadczenia w pracy na budowie,
- znajomości technologii robót przy zabezpieczeniu ruchu kolejowego,
- pasji oraz prawdziwego zainteresowania branżą.

Oferujemy

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

- możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,
- opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe),
- pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.
Oglądane: 63