Oferta pracy

MŁODSZY KIEROWNIK PROJEKTU

Worldwide Telecom Business

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2017-09-14 2017-10-31
Kierownik

Opis firmy

Worldwide Telecom Business jest biurem projektowym działającym w obszarze budownictwa telekomunikacyjnego.

Wykonujemy projekty dla największych operatorów w kraju m.in. Orange, Netia, UPC oraz jednostek samorządowych.

Opis stanowiska

- wsparcie Kierownika Projektu w realizacji projektu inwestycyjnego,
- reprezentowanie inwestora przed organami administracji oraz innymi uczestnikami procesu inwestycyjnego,
- opracowywanie raportów i sprawozdań dla potrzeb projektu,
- bieżące raportowanie statusu realizacji powierzonych zadań,
- uczestnictwo w pracach zespołu projektowego,
- ustalanie szczegółów realizacyjnych z przedstawicielami klienta (komunikacja mailowa/telefoniczna),
- przygotowywanie bieżącej dokumentacji niezbędnej w procesie realizowania projektów,
- odpowiedzialność za realizację inwestycji zgodnie z założonym budżetem i harmonogramem,
- odpowiedzialność za realizację projektu zgodnie z dokumentacją projektową oraz wymaganiami Zamawiającego,
- nadzór nad prawidłowym rozliczaniem realizowanych projektów,
- wykonywanie innych bieżących prac związanych z projektem.

Wymagania

- student/-ka studiów zaocznych lub dziennych (III-V rok), preferowane kierunki: zarządzanie, telekomunikacja, budownictwo,
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności: Excel, Outlook),
- znajomość programu AutoCAD oraz programów kosztorysowych,
- umiejętność współpracy w zespole oraz chęć pracy w trybie wielozadaniowym,
- umiejętność wyznaczania priorytetów,
- bardzo dobra organizacja czasu, zdolności organizacyjne,
- umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia,
- szybkość w przyswajaniu wiedzy,
- komunikatywność, otwartość,
- prawo jazdy kat. B.

Dodatkowym atutem będzie:
- znajomość przepisów prawa budowlanego, planowania przestrzennego, przepisów ochrony środowiska oraz innych regulacji prawnych związanych z budownictwem telekomunikacyjnym.

Oferujemy

- możliwość rozwoju zawodowego,
- pracę przy ciekawych projektach dla prestiżowych inwestorów,
- określoną ścieżkę rozwoju kariery,
- szkolenia.
Oglądane: 175