Oferta pracy

Junior Product Development Manager Oil&Gas (branża chemiczna) – downstream Chemicals

Coberon Sp z.o.o.

Polska, wielkopolskie, Tarnowo Podgórne
2017-09-14 2017-10-14
Asystent

Opis firmy

Aktualnie dla międzynarodowej korporacji, branża chemiczna, producenta chemii specjalistycznej dedykowanej do wydobycia ropy naftowej i gazu ziemnego (inh. korozji, parafin, hydratów, demulgatory, antyskalanty i inne) oraz dodatków do wierceń, kwasowań i szczelinowań hydraulicznych poszukujemy osoby na stanowisko Junior Product Development Manager Oil&Gas (branża chemiczna) – downstream Chemicals

Opis stanowiska

Cel Stanowiska:
Rozbudowa portfolio produktów chemicznych dedykowanych dla rafinerii chemicznych w następujących obszarach:
- demulgatory do odsalania ((transfer doświadczeń Działu Ropa i Gaz w upstream do rafinerii)
- dodatki do paliw – dystrybucja + koordynacja testów aplikacyjnych (wsparcie dedykowanego, międzynarodowego zespołu)
- biocydy do paliw - dystrybucja (wsparcie producenta)
- neutralizatory siarkowodoru (transfer doświadczeń Działu Ropa i Gaz w upstream do rafinerii)
- inhibitory korozji (transfer doświadczeń Działu Ropa i Gaz w upstream do rafinerii)
- dodatki do wody w obiegach chłodniczych i inne (transfer doświadczenia i produktów Działu Woda i Ścieki do rafinerii)

Wymagania

Wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne: Technologia Chemiczna lub chemia
doświadczenie w ogólnie pojętej branży petrochemicznej (rafinerie lub firmy serwisowe świadczące usługi rafineriom) mile widziane
Doświadczenie w pracy w laboratorium będzie dodatkowym atutem
Znajomość procesu obróbki ropy naftowej na rafinerii
Umiejętność bezpośredniej pracy z klientem
Samodzielność
Umiejętność pracy w zespole
Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Firma oferuje:
Praca w międzynarodowym zespole
Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w Europie
Przyjazna kultura organizacyjna
Możliwość dalszego rozwoju zawodowego (rozwój innych rynków na obszarze Środkowo-Wschodniej Europy)
Atrakcyjna premia uzależniona od osiąganych wyników i realizacji zadań
Szkolenia, niezbędne narzędzia pracy oraz atrakcyjny pakiet socjalny

Dodatkowe informacje

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Coberon Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Iwonickiej 37, 00-924 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z Coberon Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesyłania CV
Oglądane: 68