Oferta pracy

Płatna praktyka w Dziale Jakości

Parker Hannifin

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2017-09-14 2017-10-14
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

Parker Hannifin Manufacturing Poland, to światowy lider w technologii napędów i sterowań, dostarczający zaawansowane technicznie rozwiązania dla rynków mobilnych, przemysłowych i lotniczych; poszukuje do zakładu produkcyjnego we Wrocławiu osoby ambitnej oraz chcącej poszerzać swoją wiedzę i zdobywać nowe doświadczenie.

Opis stanowiska

Zapraszamy na praktyki, dzięki którym:

• zgłębisz tajniki organizacji procesów produkcyjnych w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• będziesz mieć okazję wykorzystać swoją dobrą znajomość Excela
• poszerzysz znajomość narzędzi i metod pomiarowych (mile widziane), wykonując analizę pomiarową części produkcyjnych
• wykorzystasz w praktyce umiejętność czytania rysunku technicznego (mile widzana)
• zaczerpniesz praktycznej wiedzy z zakresu przygotowywania dokumentacji jakościwej, produkcyjnej i systemowej, a także przygotowywania wizualizacji jakościowych
• rozwiniesz posiadane kompetencje interpersonalne
• udoskonalisz znajomość języka angielskiego (min. B1), wykorzystując ją w codzinnych obowiązkach
• spożytkujesz swoją samodzielność i świetną organizację pracy

Wymagania

Zgodnie z ustawą z dnia 17 lipca 2009 r. o praktykach absolwenckich, praktykę może podjąć osoba, która ukończyła co najmniej gimnazjum i w dniu rozpoczęcia praktyki nie ukończyła 30. roku życia.

Oferujemy

• spędzisz trzy miesiące w przyjaznej atmosferze
• zarobisz na swoje drobne przyjemności

Dodatkowe informacje

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez okres 2 lat dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).”
Oglądane: 297