Oferta pracy

Programista DCS Honeywell Experion PKS

Whoohoo Poland

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2017-09-14 2017-11-12
Specjalista

Opis firmy

Whoohoo® jest międzynarodowym ekspertem w zakresie rekrutacji i contractingu inżynierów, specjalistów i menedżerów. Poszukujemy kandydatów głównie dla branży inżynieryjnej, budowlanej, produkcyjnej, finansowej, IT, farmaceutycznej oraz BPO/SSC.

Whoohoo® należy do holenderskiego holdingu Maandag®, który od ponad 25 lat zajmuje się w rekrutacją specjalistyczną w Holandii, głównie dla sektora non-profit. Maandag® posiada 24 oddziały, zlokalizowane w 4 krajach i zatrudnia obecnie ponad 2 900 osób.

Dla naszego Klienta, wrocławskiej firmy specjalizującej się we wdrażaniu i automatyzacji procesów przemysłowych i wytwórczych poszukujemy obecnie specjalisty w zakresie obsługi i programowania systemu HONEYWELL EXPERION PKS.

Opis stanowiska

• przygotowanie programów na sterowniki i panele HMI,
• opracowanie algorytmu pracy urządzenia,
• wykonywanie wizualizacji,
• pisanie instrukcji obsługi,
• kontakt z klientem i innymi inżynierami,
• praca w biurze i na obiektach przy rozruchu.

Wymagania

• minimum 2-letnie doświadczenie w programowaniu systemu DCS Honeywell Experion PKS,
• wykształcenie wyższe techniczne, automatyka, elektryka,
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
• prawo jazdy kat. B,
• gotowość do wyjazdów delegacyjnych, również za granicę,
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
• biegła obsługa komputera, środowisko Office,
• dodatkowym atutem będzie znajomość oprogramowania systemów DCS firm Siemens (SPPA T3000, PCS7), ABB (Freelance) sterowników PLC firm SIEMENS, Mitsubishi, GE, Rockwell oraz wizualizacji Wonderware itp.

Oferujemy

• pracę w młodym, ambitnym zespole,
• możliwość rozwoju zawodowego i kształtowania własnej ścieżki kariery,
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

Dodatkowe informacje

Bezpośredni link do ogłoszenia: http://www.whoohoo.pl/detail/1183121/1808051/Programista-DCS-Honeywell-Experion-PKS-WROCAW.html
Oglądane: 89