Oferta pracy

Konstruktor do branży Automotive

AP VECTOR sp. z o.o.

Polska, wielkopolskie, Poznań
2017-09-14 2017-11-05
Specjalista

Opis firmy

Obecnie dla naszego klienta, firmy zajmującej się projektowaniem oraz budową linii produkcyjnych dla branży Automotive szukamy na 4 tygodniowy projekt Konstruktorów.

Opis stanowiska

Wykonywanie założeń projektowych
Pomoc w weryfikacji danych wejściowych
Wykonywanie Modeli 3D i dokumentacji 2D
Pomoc w przygotowaniu dokumentacji technologicznej

Wymagania

Wykształcenie wyższe (techniczne) – Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka,
Mechatronika, Elektrotechnika
Bardzo dobra znajomość programu CATIA V5
Dyspozycyjność

Oferujemy

25 – 30 PLN netto / h
Okres współpracy 4 tygodnie (z możliwością przedłużenia na stałe)
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Zakwaterowanie dla osób spoza Poznania
Oglądane: 82