Oferta pracy

Asystent w Zespole Badań i Rozwoju

PROLOGISTICA SOFT SP Z O O

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2017-09-14 2017-10-14
Asystent

Opis firmy

Zespół ProLogistica Soft tworzą matematycy, ekonomiści, statystycy oraz programiści i konsultanci techniczni. Produkujemy i wdrażamy zaawansowane systemy informatyczne do optymalizacji stanów magazynowych, trafnego prognozowania popytu i planowania sprzedaży. Działamy od 2009 r. Potwierdzeniem naszych kompetencji są z sukcesem przeprowadzone projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy entuzjastycznych i zaangażowanych kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Opis stanowiska

Zakres zadań Asystenta w Zespole Badań i Rozwoju:
- wsparcie analityczne w procesie projektowania, programowania i implementacji oferowanych rozwiązań
- współpraca z pozostałymi członkami Zespołu w zakresie implementowania opisanych w literaturze rozwiązań i dopasowywanie ich do realiów biznesowych oraz projektowaniu i implementacji rozwiązań autorskich
- udział w opracowywaniu dokumentacji modeli i algorytmów statystycznych związanych z tworzonym oprogramowaniem oraz dokumentacji na potrzeby użytkowników
- weryfikacja poprawności otrzymywanych przez system wyników
- wykonywanie testów funkcjonalnych i wydajnościowych tworzonego oprogramowania
- analiza i raportowanie wyników przeprowadzonych testów

Wymagania

- wykształcenie wyższe lub studenci studiów magisterskich kierunków: informatyka, matematyka lub kierunki pokrewne
- umiejętność programowania w języku Java EE na poziomie co najmniej podstawowym
- podstawowa znajomość bazy danych SQL
- znajomość podstawowych metod statystycznych
- umiejętność badania i analizy problemów
- kreatywność
- sumienność i dokładność
- nastawienie na rozwój i zdobywanie nowych kompetencji

Oferujemy

- możliwość udziału w tworzeniu i implementacji najwyższej klasy rozwiązań informatycznych wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem
- poznanie zaawansowanych metod statystycznych i badawczych
- zdobycie wiedzy i praktycznego doświadczenia w zakresie modelowania rozwiązań systemowych oraz programowania
- pracę z najnowszymi technologiami
- dzielenie się naszą wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami
- możliwość rozwoju i awansu w strukturze Zespołu Badań i Rozwoju
- elastyczny czas pracy, w tym możliwość pracy w niepełnym wymiarze

Dodatkowe informacje

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV i Listu motywacyjnego
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez ProLogistica Soft Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu."
Oglądane: 260