Oferta pracy

Software Support

Whirlpool

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2017-10-12 2017-11-02
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

Whirlpool Europe, Middle East & Africa (EMEA) zatrudnia około 26,000 osób, posiada biura komercyjne w 30 krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce, a fabryki znajdują się w 9 krajach. Whirlpool EMEA w całości należy do spółki Whirlpool Corporation.

Whirlpool Corporation jest wiodącym światowym producentem i dostawcą dużego sprzętu AGD. Roczne wyniki sprzedaży w 2014 roku wyniosły około 20 miliardów dolarów. Zatrudnia 100,000 pracowników oraz posiada 70 centrów produkcyjno – technologicznych na całym świecie.

Produkty i marki takie, jak Whirlpool, KitchenAid, Maytag, Consul, Brastemp, Amana, Hotpoint, Bauknecht, Jenn-Air, Indesit są znane i obecne w ponad 170 krajach.

Opis stanowiska

Software support w Laboratorium Technicznym

Wymagania

- Student Politechniki (wydział Elektroniczny lub Elektryczny, ostatnie semestry studiów inżynierskich)
- Podstawowa znajomość struktur oprogramowania
- Znajomość podstaw elektroniki (układy cyfrowe i analogowe) oraz metrologii
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Skrupulatność
- Komunikatywność
- Umiejętność pracy w zespole
- Dobra organizacja czasu pracy
- Dyspozycyjność – min 24h w tygodniu

Oferujemy

- Płatny staż
- Pracę w międzynarodowym środowisku
- Ciekawe projekty
- Rozwój zawodowy
- Wsparcie opiekuna stażu
Oglądane: 226