Oferta pracy

Wytwórca Pakietów Kontrolnych

Whirlpool

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2017-10-12 2017-11-11
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

Whirlpool Europe, Middle East & Africa (EMEA) zatrudnia około 26,000 osób, posiada biura komercyjne w 30 krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce, a fabryki znajdują się w 9 krajach. Whirlpool EMEA w całości należy do spółki Whirlpool Corporation.

Whirlpool Corporation jest wiodącym światowym producentem i dostawcą dużego sprzętu AGD. Roczne wyniki sprzedaży w 2014 roku wyniosły około 20 miliardów dolarów. Zatrudnia 100,000 pracowników oraz posiada 70 centrów produkcyjno – technologicznych na całym świecie.

Produkty i marki takie, jak Whirlpool, KitchenAid, Maytag, Consul, Brastemp, Amana, Hotpoint, Bauknecht, Jenn-Air, Indesit są znane i obecne w ponad 170 krajach.

Opis stanowiska

Produkcja odpowiedniej jakości pakietów kontrolnych,
Ścisłe przestrzeganie norm i procedur,
Przestrzeganie zasad przeciwpożarowych i BHP,
Utrzymanie czystości oraz porządku na stanowisku pracy,
Obsługa urządzeń technicznych.

Wymagania

Student lub stażysta dowolnego kierunku studiów,
Komunikatywna znajomości języka angielskiego,
Skrupulatność oraz samodzielność,
Wysoko rozwinięte zdolności manualne,
Zaangażowanie oraz inicjatywa.

Oferujemy

Możliwość pracy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku,
Uczestnictwo w niezwykle ciekawych projektach,
Możliwość zdobycia doświadczenia,
Płatny staż.
Oglądane: 72