Oferta pracy

PROJEKTANT BRANŻY DROGOWEJ

Biuro Projektów Dróg i Mostów BBKS-PROJEKT Sp. z o.o.

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2017-10-12 2017-11-11
Specjalista

Opis firmy

Biuro Projektów Dróg i Mostów BBKS-PROJEKT Sp. z o.o. jest działającą nieprzerwanie od 1995 roku firmą projektową o ugruntowanej pozycji rynkowej. Profil działania firmy obejmuje kompleksowe wykonywanie wielobranżowych dokumentacji projektowych z zakresu budownictwa komunikacyjnego. Realizujemy znaczne dokumentacje dla autostrad, dróg, ulic, obiektów mostowych i lotnisk. Zaprojektowaliśmy m.in.: przebudowę trzech odcinków autostrady A4, przebudowę odcinka autostrady A18, budowę autostrady A8 - Autostradowej Obwodnicy Wrocławia; budowę drogi ekspresowej S8 Wrocław-Oleśnica; budowę i przebudowę dróg kołowania i płyt postojowych dla portów lotniczych w Rzeszowie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Warszawie, przebudowę i budowę wielu ulic i placów (m.in. Placu Grunwaldzkiego, ulicy Szewskiej, Grodzkiej, Świdnickiej, Kuźniczej, Jedności Narodowej, Kromera, Bardziej, Kosmonautów, Nowowiejskiej we Wrocławiu, przebudowę ulicy Wrocławskiej w Wałbrzychu i wielu innych). Od początku swojej działalności biuro wielokrotnie było nagradzane i doceniane za swój wkład w rozwój infrastruktury komunikacyjnej kraju. Więcej informacji na stronie www.bbks-projekt.pl

Opis stanowiska

Wykonywanie dokumentacji projektowych branży drogowej w zespole pod nadzorem głównego projektanta.

Wymagania

- Ukończone wyższe studia techniczne w specjalności inżynieria lądowa lub pokrewnej,
- Posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania w specjalności drogowej bez ograniczeń,
- Minimum 4 letnie doświadczenie w pracy łącznie na stanowisku asystenta projektanta i projektanta branży drogowej,
- Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych,
- Biegła znajomość i obsługa oprogramowania MicroStation i co najmniej podstawowa znajomość oprogramowania InRoads firmy Bentley,
- Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowym atutem będzie:
- Znajomość języków obcych: niemieckiego lub angielskiego.

Oferujemy

- Zatrudnienie na umowę o pracę,
- Pracę w dynamicznym zespole oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Dodatkowe informacje

Prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016, poz. 922)".
Oglądane: 33