Oferta pracy

Optometrysta

Optoklinika

Polska, łódzkie, Łódź
2017-10-12 2017-12-11
Specjalista

Opis firmy

OPTOKLINIKA - praktyka optometryczna z Łodzi specjalizująca się w korekcji i
rehabilitacji wzroku poszukuje optometrysty do pracy w gabinecie i salonie
optycznym.

Opis stanowiska

Do obowiązków pracownika będzie należało m.in.:
- wykonywanie badań optometrycznych
- rejestracja wizyt
- obsługa klientów w salonie optycznym

Wymagania

Oczekujemy:
 wykształcenia kierunkowego
 zaangażowania i odpowiedzialnego podejścia do pracy
 komunikatywności oraz ciepłego usposobienia
 wysokiej kultury osobistej
 otwartości na nowe wyzwania
 doświadczenie zawodowe mile widziane

Oferujemy

Oferujemy:
 możliwość zatrudnienia na pełny etat na umowę o pracę
 pracę zgodną z kwalifikacjami i predyspozycjami
 miłą atmosferę
 możliwość rozwoju zawodowego
 szkolenia z zakresu optyki i optometrii

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego.
Oglądane: 35