Oferta pracy

KSIĘGOWA

Starion Poland sp. z o.o.

Polska, dolnośląskie, BISKUPICE PODGÓRNE
2017-10-12 2017-11-11
Specjalista

Opis firmy

Starion Poland sp z.o.o
ul. Lg Electronics 3
55-040 Biskupice Podgórne

Opis stanowiska

• przygotowywanie dokumentów do płatności;
* pełne rozliczanie VAT PIT CIT
• wprowadzanie płatności do systemu bankowego;
• księgowanie wyciągów bankowych;
• rozliczanie faktoringu;
• monitorowanie należności spółki i ich windykacja;
• utrzymywanie kontaktów z kontrahentami w zakresie finansowym;
• wspomaganie działów firmy w zakresie spraw finansowych;
• prowadzenie i archiwizacja dokumentacji finansowej;
• ewidencja wewnętrzna otrzymanych dokumentów kosztowych (faktury, umowy);
• weryfikacja przychodzących dokumentów kosztowych (faktury, rachunki);
• kontrola kredytowa kontrahentów.

Wymagania

wykształcenie ekonomiczne;
• doświadczenie w firmie produkcyjnej- mile widziane
• znajomość MS Office, w szczególności arkusza kalkulacyjnego;
• doświadczenie w dziale finansów lub księgowości co najmniej 2 lata
• mile widziane znajomość przepisów podatkowych (VAT, akcyza, CIT);
• umiejętność pracy w zespole;
• bardzo dobra organizacja pracy własnej;
• umiejętność pracy pod presją stresu i czasu;
• znajomość j. angielskiego na poziomie B2

Oferujemy

• stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
• ciekawa pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu
• pracę pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole
• możliwość rozwoju, nauki oraz zdobywania doświadczenia,
• możliwość doskonalenia oraz wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy.
Oglądane: 62