Oferta pracy

Inżynier - Technik Serwisu w Dziale Nowych Technologii

IMPEL TECH SOLUTIONS

Polska, dolnośląskie, praca w terenie - cała Polska
2017-12-07 2018-01-12
Specjalista

Opis firmy

IMPEL TECH SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. - jest jedną ze spółek ogólnopolskiej Grupy Impel, producentem Systemów Oszczędzania Energii Elektrycznej.

Opis stanowiska

- Montaż urządzeń pomiarowych
- Montaż i obsługa serwisowa układów automatyki oraz systemów efektywności energetycznej
- Prowadzenie dokumentacji technicznej

Wymagania

- Prawo jazdy kat. B
- Kreatywność i gotowość do uczenia się
- Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów
- Mile widziane uprawnienia SEP

Oferujemy

- Pracę na podstawie umowy o pracę
- Ciekawą i angażującą pracę związaną z zaawansowanymi technicznie projektami energetycznymi w oparciu o najnowsze technologie w zakresie automatyki i systemów efektywności energetycznej
- Pracę w dobrze zorganizowanym i ambitnym zespole
- Stabilność zatrudnienia
- Rozwój zawodowy i systematyczne podnoszenie kwalifikacji zawodowych
- Preferencyjne warunki dotyczące prywatnej opieki medycznej, ubezpieczeń na życie, kart Benefit Multisport

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: e.sokolowska@impel.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, t.j. Dz. U. 2014r. nr 1182 z późn. zm.)."

Administratorem danych jest Impel Tech Solutions Sp. z o.o. Sp. k. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Impel Tech Solutions Sp. z o.o. Sp. k. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięcie ich przez Impel Tech Solutions Sp. z o.o. Sp. k. Dane zbierane są na potrzeby rekrutacji i mogą być udostępniane innym spółką Grupy Kapitałowej Impel.
Oglądane: 137