Oferta pracy

Trener programowania i matematyki w grze Minecraft dla Dzieci w wieku 6-11 lat

KUŹNIA PRZYSZŁOŚCI RATUSZNIK SPÓŁKA JAWNA

Polska, dolnośląskie, Wrocław   Polska, dolnośląskie, Wrocław   Polska, dolnośląskie, Wrocław
2017-12-06 2018-01-05
Specjalista

Opis firmy

Prężnie rozwijająca się firma w branży edukacyjnej.

Opis stanowiska

TRENER KURSÓW PROGRAMOWANIA I MATEMATYKI W MINECRAFT DLA DZIECI

Zapraszamy studentów do prowadzenia zajeć komputerowych dla dzieci w wieku 6-11 lat – praca w tygodniu popołudniami i w soboty (od lutego 2018).
Zajęcia oparte są o autorskie scenariusze i mapy w grze Minecraft.
Więcej informacji na temat zajęć znajdziecie na stronie: http://mindcloud.pl

Zapewniamy gotowe scenariusze zajęć i przygotowanie do prowadzenia kursów dla dzieci.

Miejsce prowadzenia zajęć: Fabryczna, Krzyki

Wymagania

Chętnie nawiążemy współpracę z osobami, które mają serce i cierpliwość do pracy z dziećmi, znają świat gry Minecraft (mile widziane doświadczenia z administrowaniem serwerami), znają podstawy kodowania w wizualnym języku programowania (będzie świetnie jeśli pracowałeś/aś z językiem Scratch lub z LEGO WE DO/MINDSTORMS).

Oferujemy

Stawka 30 netto/godzina. Umowa zlecenie. Praca w godzinach popołudniowych od 16:30 oraz w soboty.

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich aplikacji (CV + list motywacyjny).
Oglądane: 85