Oferta pracy

Junior QA Specialist

ASTEK Polska

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2017-12-07 2018-02-01
Specjalista

Opis firmy

ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.

Opis stanowiska

Projekt polegał będzie na testowaniu manualnym aplikacji i systemów bankowych, np. panel logowania dla klientów, system do zarządzania kontami klienta, system przelewów, aplikacja do kontaktu z bankiem, aplikacja do udzielania kredytów. Pula projektów będzie się zmieniać kwartalnie w celu zapewnienia różnorodności zadań. Dobrze zgrany zespół będzie liczyć 5 osób - 4 testerów manualnych zarządzanych przez leadera testów. Środowisko pracy mieścić się będzie w przytulnym komfortowym biurze w okolicy centrum Wrocławia. Praca w luźnej atmosferze.

Na tym stanowisku zajmować się będziesz:
- Przygotowaniem danych testowych
- Przeprowadzaniem testów manualnych oprogramowania
- Analizą i raportowaniem błędów
- Przygotowaniem scenariuszy testowych
- Zarządzaniem środowiskiem testowym

Wymagania

- Wcześniejsze doświadczenie w przeprowadzaniu testów manualnych aplikacji webowych
- Wiedza z obszaru zapewniania jakości oprogramowania
- Bardzo dobra znajomość narzędzi: Jira, TestLink, MS Excel
- Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
- Dodatkowym atutem będzie umiejętność pisania zapytań SQL
- Certyfikat ISTQB będzie mile widziany lecz nie wymagany

Oferujemy

- Możliwość rozwoju w kierunku automatyzacji testów i/lub dalszej specjalizacji w QA
- Pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek polskich i globalnych
- Szkolenia i treningi, w tym możliwość zdobycia certyfikatu ISTQB
- Stabilne bezpieczne zatrudnienie, długoterminowe i interesujące projekty
- Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne
- Stałe wsparcie opiekuna z ramienia ASTEK Polska oraz wsparcie merytoryczne Centrum Kompetencji Software Quality Assurance
- Współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie

Dodatkowe informacje

Rozpoczęcie projektu planowane jest na styczeń 2018.
Praca na pełen etat od poniedziałku do piątku.

Prosimy przesyłać CV za pomocą formularza.

Oglądane: 90