Oferta pracy

Asystent projektanta branża drogowa

Zakład Usługowo-projektowy "WIR"

Polska, dolnośląskie, Lubin
2017-12-07 2018-01-31
Asystent

Opis firmy

Zakład Usługowo-Projektowy WIR działający w Lubinie od ponad 25 lat, świadczy usługi związane z projektowaniem oraz nadzorowaniem inwestycji dla inwestorów z terenu Dolnego Śląska i całej Polski południowo-zachodniej.
Specjalizuje się w projektowaniu obiektów komunikacji, parkingów, dróg wraz z całą infrastrukturą towarzyszącą, odwodnieniem, oświetleniem, organizacją ruchu drogowego i ukształtowaniem terenu. Załoga firmy jest składa się zarówno z doświadczonych specjalistów jak i młodych inżynierów, wnoszących do firmy młodzieńczy zapał i energię.

Opis stanowiska

- wsparcie pracy projektanta,
- sporządzanie dokumentacji technicznej projektów drogowych,
- udział w procesie formalno-prawnym projektu,
- udział w wizjach lokalnych,
- wykonywanie rysunków technicznych w programach graficznych (AutoCAD Civil 3D),
- nadzór nad archiwizacją dokumentacji projektowej,
- wydruki i kompletacja dokumentacji,

Wymagania

- wyższe wykształcenie o kierunku budownictwo (ew. student ostatniego roku)
- znajomość programu Autocad (najlepiej AutoCAD Civil 3D),
- dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole
- zdolność analitycznego myślenia, definiowania problemów i ich rozwiązywania,
- komunikatywność,
- prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego,
- pracę w wykwalifikowanym zespole projektantów,
Oglądane: 51