Oferta pracy

STAŻ W DZIALE EVENTÓW I CALL CENTER

Menadżer Floty

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2017-12-07 2018-01-06
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

Menadżer Floty: Forum Biznesowe to magazyn motoryzacyjny kierowany do kadry zarządzającej w przedsiębiorstwach posiadających floty samochodowe.
Nasza działalność wydawnicza na polskim rynku szybko zdobyła uznanie czytelników. Opiera się ona na trzech filarach: ekskluzywnym ogólnopolskim miesięczniku Menadżer Floty, jego odpowiednikach regionalnych oraz portalu www.menadzerfloty.pl.
W skład zespołu redakcyjnego wchodzą doświadczeni dziennikarze. W gronie stałych współpracowników znajdują się m.in. Adam Kornacki (TVN Turbo), Rafał Jemielita (Playboy), Tomasz Gorazdowski (Program III Polskiego Radia), Tomasz Kuchar (kierowca wyczynowy) i Klaudia Podkalicka (kierowca rajdowy).

Opis stanowiska

Do zadań na tym stanowisku będzie należało:

• pozyskiwanie uczestników do organizowanych przez Pracodawcę szkoleń
• pozyskiwanie uczestników targów
• tworzenie bazy danych potencjalnych reklamodawców, klientów oraz uczestników szkoleń i eventów
• pomoc przy organizacji imprez i eventów motoryzacyjnych

Wymagania

• Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy w wydawnictwie, gazecie lub portalu internetowym)
• Znajomość branży motoryzacyjnej (mile widziana znajomość tematyki flotowej i biznesowej)
• Kompleksowa znajomość obsługi komputera i pakietów MS Office
• Kreatywność i wychodzenie z własnymi inicjatywami
• Znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem)
• Dyspozycyjność

Oferujemy

• Umowę o pracę po okresie próbnym
• Wynagrodzenie stałe plus prowizje
• Możliwość pracy przy kolejnych projektach firmy
• Wspieranie rozwoju osobistego
• Możliwość realizowania własnych pomysłów
• Narzędzia do wykonywania zadań
• Pracę w młodym i dynamicznym zespole
Oglądane: 73