Młodszy Specjalista IT 130 wyświetleń6 applications

Zakres obowiązków

• współpraca przy rozwiązywaniu problemów technicznych z użytkownikami
• przygotowywanie nowych stanowisk roboczych dla pracowników
• bieżące zarządzanie i monitorowanie infrastruktury IT (instalacja nowych środowisk, utrzymywanie istniejących)

Oferujemy

  • Przyjazną atmosferę i środowisko pracy.
  • Interesującą oraz rozwijającą pracę pod okiem mentora.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonania obowiązków (laptop, telefon, dostęp do samochodu służbowego).
  • Ubezpieczenie grupowe / Multisport / Opiekę medyczną.
  • Umowę o Pracę lub Umowę Zlecenie
  • Swobodę podczas podejmowania codziennych decyzji, a także szansę na wykazanie się własną inicjatywą.
  •  Rozwój w kierunku konsultanta technicznego SAP bądź developera (w zależności od preferencji i umiejętności).

Wymagania

• umiejętność rozwiązywania podstawowych problemów z zakresu IT na systemach Windows
• podstawowa znajomość zagadnień sieci komputerowych LAN/WLAN
• podstawowa znajomość systemów Linux (Debian, Suse)
• podstawowa/średniozaawansowana znajomość systemów Windows
• umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów • znajomość baz danych Oracle/MSSQL będzie dodatkowym atutem
• znajomość języków programowania (PHP, C#, JS, Java) oraz języków skryptowych Bash, Python, Powershell) będzie dodatkowym atutem
• otwartość, komunikatywność, rzetelność i terminowość • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (czytanie dokumentacji technicznej)
• prawo jazdy kategorii B

Kontakt dla kandydatów z Ukrainy:

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.
Wyślij mi e-mailem takie oferty pracy