No/Low-Code Development Intern (IT) 279 wyświetleń22 applications

Cześć!

Sagiton to wrocławski software house, w którym stawiamy na automatyzację cyfrową procesów biznesowych. Pomagamy firmom, które mają skomplikowane i mało zautomatyzowane procesy w obszarze administracji, finansów, sprzedaży, HR i nie tylko.

Otwieramy program bezpłatnych praktyk dla studentów, których interesują technologie no/low-code, AI, BPA oraz chcą rozpocząć swoją karierę w IT.

Razem z nami zdobędziesz pierwsze komercyjne doświadczenie. Wspólnymi siłami doprowadzimy do tego, że będziesz w stanie samodzielnie stworzyć całkiem skomplikowaną aplikację. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, będziemy chcieli kontynuować z Tobą współpracę w modelu, który umożliwi Ci pogodzenie pracy ze studiami.

Jeżeli jesteś osobą komunikatywną, posiadasz zdolności analityczne, szybko się uczysz i masz zajawkę na nowe technologie tj. m.in. no/low-code, dołącz do nas!

Link do formularza aplikacyjnego znajdziesz tutaj: https://sagiton.traffit.com/public/form/a/ceac43e0b4d165daaabb297c420692e74e63593d

Kwestie organizacyjne:

• Lokalizacja biura: Wrocław (okolice Magnolii)
  • Wymiar pracy: Full time. Praktyki będą trwały od 1 lipca do 30 sierpnia i będą się odbywały stacjonarnie w naszym biurze. Po tym czasie, jeżeli przedłużymy z Tobą współpracę, hybryda jest jak najbardziej ok z dużą elastycznością godzinową.
  • Budżet: Praktyki są bezpłatne.
  • Zespół/Struktura: Dołączysz do naszego szalonego zespołu Automation:
  • Michał – Automation Guru
  • Wojtek – Tech Lead/Fullstack Developer
  • Łukasz – Front-end i No/Low-Code Developer

Czekamy na Ciebie, jeżeli:

• Technologia i automatyzacja to Twoja pasja – chcesz się naprawdę rozwinąć w obszarze automatyzacji i rozwiązań no/low-code
  • Posiadasz status studenta
  • Znasz j. angielski na poziomie min. B2 w mowie
  • Nie szukasz tylko praktyk, ale firmy w której chciałbyś/-abyś zostać na dłużej

reszty Cię nauczymy, ale… na pewno docenimy, jeżeli:

• Możesz pochwalić się projektami wykonanymi w technologiach no/low-code i nie tylko
  • Wiesz jak działają relacyjne i nierelacyjne bazy danych
  • Wiesz czym jest JSON i REST API
  • Umiesz czytać dokumentację techniczną
  • Znasz UML/BPMN
  • Masz doświadczenie komercyjne w jakiejkolwiek branży
  • Jesteś w trakcie studiów technicznych

Jak będzie wyglądać program praktyk?

• W 1 miesiącu poznasz nas i naszą organizację. Będzie to intensywny okres szkoleń. Nauczysz się m.in. podstaw programowania w JS, poznasz AirTable, n8n, AI oraz wiele innych narzędzi i technologii,  z których korzystamy na co dzień. Będziesz realizować zadania, które dla Ciebie przygotowaliśmy z pełnym wsparciem całego zespołu.
  • W 2 miesiącu będziesz poszerzać swoją wiedzę z powyższych narzędzi i zrealizujesz kilka komercyjnych projektów dla naszych wewnętrznych interesariuszy. Na koniec otrzymasz feedback, który ułatwi Ci dalszy rozwój. Mamy nadzieję, że już z nami. 🙂

Co dla Ciebie?

• Przede wszystkim rozpoczniesz komercyjnie swoją ścieżkę kariery w IT!
  • Rozwój i szkolenia – przygotuj się na intensywny czas z naszym  zespołem automatyzacji
  • Świetny zespół i duże wsparcie na każdym poziomie
  • Możliwość pozostania z nami na dłużej w modelu, który umożliwi Ci pogodzenie pracy ze studiami oraz benefity
  • Zapewnimy Ci sprzęt na czas praktyk
  • Przyjazny proces rekrutacyjny (2 spotkania) i jedno zadanie

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.