Asystent/ka Project Managera AV 733 wyświetleń15 applications

Zakres obowiązków

Pomoc w przygotowaniu inwestycji i wdrażanie systemów audiowizualnych u klienta końcowego.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub płatne praktyki,
  • Wykonywanie zleceń dla prestiżowych klientów w całej Polsce,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia w Polsce i za granicą,
  • Zdobywanie doświadczeń zawodowych,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Samochód służbowy do użytku wewnętrznego.

Wymagania

  1. Studenci i absolwenci Wydziału Elektroniki lub Wydziału Elektrycznego (IV i V rok)
  2. Gotowość do wyjazdów służbowych;
  3. Umiejętność analitycznego myślenia;
  4. Mile widziana znajomość produktów branży audiowizualnej;
  5. Język angielski na poziomie co najmniej dobrym
  6. Prawo jazdy kategorii B;
  7. Wysoka kultura osobista.

Więcej informacji

  • Dział audiowizualna (AV)
  • Poziom stanowiska młodszy specjalista
  • Wymiar godzinowy pełen etat (do uzgodnienia)
  • Preferowana dyscyplina: elektronika i elektrotechnika, akustyka, informatyka techniczna i telekomunikacja, automatyka
  • Języki język polski, język angielski
  • Wymagane doświadczenie brak

Zgłoszenia na: biuro@irspoludnie.pl

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.