Staż w Dziale R&D /Thermal and Structural Subsystem Internship 43 wyświetleń8 applications

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie zespołu inżynierskiego w zadaniach związanych z projektami globalnymi,
  • Udział w różnych fazach tych projektów, począwszy od analizy problemu, fazy projektowania – poprzez prototypowanie, testowanie rozwiązań technicznych, aż po wykonanie i raportowanie,
  • Korzystanie z rowiązań technicznych w naszym laboratorium badawczo-rozwojowym, zarówno z punktu widzenia mechnicznego jak i termalnego.

Oferujemy:

  • Płatny, stacjonarny staż w międzynarodowej firmie,
  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji,
  • Praca w zespole, przy globalnych projektach,
  • Możliwość poznania narzędzi: FMEA, 6Sigma OpEx, Creo Parametric,
  • Zdobycie umiejętności projektowania, modelowania i rysowania w CAD – elementy z blachy/tworzyw sztucznych,
  • Branie udziału w złożonych pomiarach termicznych w nowo powstałym laboratorium.

Wymagania:

  • Student lub absolwent studiów technicznych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • Kompetencje miękkie: otwartość, komunikatywność, zdolność do pracy w zespole, wielozadaniowość,
  • Dostępność 20-30h w tygodniu.

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.