Aircom Automotive Sp. Z o.o. Sp.k.k. 1030 wyświetleń

Obserwuj
O firmie
Aircom Group to międzynarodowy holding specjalizujący się w produkcji zestawów naprawczych do kół obejmujących sprężarki powietrza i butelki z uszczelniaczem do opon. Nasze biura funkcjonują w Europie i Azji. Najważniejsze spółki w ramach grupy to: Aircom Automotive, Aircom Artificial Intelligence, Aircom Automotive Systems, Aircom Plastic Chemistry Technologies oraz chińska spółka Nanjing Aircom Automotive Technology Co. Ltd.
Aircom swoje początki datuje na 2011. Wówczas w Stuttgarcie (Niemcy) została założona spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Rok później siedziba główna spółki wraz z centrum rozwoju przeniosła się do podwrocławskich Pietrzykowic (Polska). W 2013 rozpoczęły się pierwsze dostawy zestawów naprawczych do klientów. W 2016 Aircom ze względu na zapotrzebowanie rynku rozpoczął prace nad modelem kompresora do pompowania siedzeń w maszynach rolniczych. Dwa lata później otwieramy biuro w chińskim Nankinie. W tym samym roku dywersyfikujemy swoje usługi, rozwijając obszar hardware i software i otwierając centrum RnD w Gliwicach (Polska).
Obecnie główna siedziba spółki i produkcja zestawów obejmujących kompresor i uszczelniacz mieści się w Polsce, w Pietrzykowicach. Centrum badań i rozwoju, zajmujące się m.in. badaniami nad usprawnieniem jazdy autonomicznej czy systemami kontroli ciśnienia w oponach, zlokalizowane jest w Gliwicach (Polska). W chińskim Nankinie rozwija się biuro i zakład produkcyjny dostarczający zestawy naprawcze na rynek azjatycki.
W Aircom Group zatrudniamy ponad 350 osób. Nasze rynki zbytu obejmują Europę, Amerykę Północną i rejon Azja-Pacyfik. Zgodnie ze strategią posiadania swojej fabryki w każdym regionie świata, w którym dostarczamy nasze produkty, planujemy także otwarcie biura w Meksyku obsługującego rynek NAFTA.

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres ul. Fabryczna 20B, 55-080 Pietrzykowice
Znajdź nas