ARUP Polska Sp. z o.o. 464 wyświetlenia

Obserwuj
O firmie

We shape a better world

O NASZYCH BIURACH W WARSZAWIE I KRAKOWIE

Działamy w Warszawie od 1998 roku, w Krakowie jesteśmy obecni od 2002 roku. Dysponujemy zespołem ponad 200 profesjonalistów (140 w Warszawie i 70 w Krakowie), którzy realizują projekty na terenie całej Polski i biorą udział w wielu projektach międzynarodowych z dziedziny Lotnictwa, Energetyki, Nieruchomości, Wody oraz SIT (Science, Industry & Technology).

O NASZYCH WARTOŚCIACH I LUDZIACH

Nasza firma – założona przez Sir Ove Arupa, inżyniera-filozofa obdarzonego oryginalnym i śmiałym umysłem – od zawsze miała silne poczucie misji. Do dziś kierujemy się celami i wartościami, zaprezentowanymi przez Sir Ove w przemówieniu z 1970 roku, w którym powiedział między innymi, że:

„Nasza praca powinna być interesująca i satysfakcjonująca. (…) Musimy dążyć do najwyższej jakości we wszystkim, co robimy i nie zadowalać się czymś przeciętnym. (…) Nasze dążenie do osiągnięcia wysokiej jakości samo w sobie powinno być użyteczne.
Powinniśmy unikać dyskryminacji (…) czerpiąc siłę z różnorodności charakterów i umiejętności. (…) Tutaj każdy członek jest traktowany nie tylko jak ogniwo w łańcuchu dowodzenia, (…), ale jak człowiek, na którego szczęściu zależy wszystkim innym.” 

Nadal kierujemy się duchem i zasadami naszego założyciela. Wybieramy projekty, dzięki którym możemy naprawdę zmieniać świat i przekraczać granice dotychczasowych możliwości.

O NASZYCH FLAGOWYCH PROJEKTACH

W Złotej 44, jednym z najwyższych budynków mieszkalnych w Europie, byliśmy odpowiedzialni za prace inżynieryjne, planowanie i doradztwo projektowe. Pracowaliśmy też nad centrum Google Warsaw Campus, cyfrowym modelem sieci kanalizacyjnej dla Krakowa czy kompleksem handlowo-biurowym Złote Tarasy. Zarządzaliśmy rozwojem Muzeum Polskiej Wódki.

Braliśmy udział w projektowaniu i zarządzaniu Centrum Kongresowego ICE w Krakowie, oczyszczalni ścieków w Płaszowie, oraz wielu obiektów przemysłowych m.in. dla Cadbury i Gilette.
Nasze projekty z zakresu lotnictwa często mają istotne znaczenie dla przyszłości kraju – Centralny Port Komunikacyjny znacząco zwiększy przepustowość przepływu pasażerów w regionie i wesprze jego rozwój ekonomiczny.


Języki, którymi mówimy język polski, język angielski
Możliwość zrealizowania praktyk Tak
Możliwość zrealizowania projektu studenckiego Tak
Możliwość zrealizowania pracy dyplomowej Architektura i biura projektowe, Budownictwo, Doradztwo, konsulting, Projektowanie, konstrukcja

Nic nie znaleziono