Berger Bau Polska Sp. z o. o. 447 wyświetleń

Obserwuj
O firmie

 

Jesteśmy przygotowani, aby sprostać wyzwaniom jutra i posiadamy wysokie kompetencje, pozwalające nam  realizować wymagające projekty budowlane. Cechuje nas pasja do tworzenia inteligentnych rozwiązań, które otwierają nowe horyzonty na przyszłość.

Budowanie z myślą o jutrze i oferowanie najwyższej jakości od etapu projektowania do zakończenia budowy – takie było motto założyciela naszej firmy, Hansa Bergera w 1905 roku. Z firmy budowlanej Hans Berger rozwinęła się GRUPA BERGER, rodzinna, średniej wielkości grupa firm działających w przemyśle budowlanym oraz branży materiałów budowlanych z licznymi filiami, spółkami zależnymi i udziałowymi w kraju i za granicą oraz z siedzibą główną w Pasawie. Dzisiaj jesteśmy przedsiębiorstwem o silnej pozycji w branży budowlanej.

Główne obszary kompetencji to wymagające inwestycje budowlane, produkcja i dostawa wysokiej jakości betonu , a także wydobycie i przetwarzanie wysokiej jakości surowców.

Połączenie wyspecjalizowanych jednostek naszej grupy umożliwia również realizację usług kompleksowych. Szeroki wachlarz usług i wysoki poziom tworzenia własnej wartości, własne zakłady do produkcji betonów i mas bitumicznych, własny zakład prefabrykacji, najnowocześniejsza  flota pojazdów i sprzętu, a także własne surowce i materiały budowlane oraz, co stanowi bardzo ważny aspekt, 2700 wysoce wykwalifikowani  pracownicy firmy BERGER to gwarancja najwyższej jakości i najlepszych ekonomicznych, zorientowanych na klienta rozwiązań z jednego źródła.

Na fundamentach i wartościach odnoszącej sukcesy rodzinnej firmy z tradycjami, stale i  konsekwentnie powiększamy sukces GRUPY BERGER.

Innymi filarami naszej ekspansji są:
• ekonomiczna siła grupy przedsiębiorstw,
• nasze pragmatyczne myślenie i działanie charakterystyczne dla średniej wielkości przedsiębiorstwa
• i oczywiście idea przewodnia naszego założyciela, Hansa Bergera, która jest zawsze żywo praktykowana: budowanie z myślą o jutrze i rzetelna oferta najwyższej jakości, od planowania do zakończenia.


Języki, którymi mówimy język polski, język angielski, język niemiecki, język rosyjski
Możliwość zrealizowania praktyk Tak

Berger Bau Polska Sp. z o. o. opublikował 1 ofertę pracy

Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Budownictwo
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres ul. Szczecińska 11, 54 - 517 Wrocław