Biuro Inżynierskie Convert Tomasz Sawczyn Spółka Jawna 188 wyświetleń

Obserwuj
O firmie

Biuro Inżynierskie CONVERT działa na polskim rynku od 2009 roku, zajmując się kompleksowym zarządzaniem projektów w zakresie instalacji elektrycznych, teletechnicznych oraz systemów automatyki i sterowania, a także dostarczaniem rozwiązań w zakresie systemów rejestracji i analizy zakłóceń sieci elektroenergetycznych oraz systemów pomiarowych.

Dysponujemy dużym doświadczeniem oraz wyspecjalizowaną kadrę kierowniczą, dzięki której możemy realizować projekty zachowując wysoki standard naszych usług. Po długiej współpracy z klientami wiemy jak ważne są bezpieczeństwo i pewność działania, dlatego przykładamy do nich bardzo dużą wagę.

Przy realizowaniu projektów naszym pracom towarzyszy zawsze jakość oraz bezpieczeństwo. Nasza firma otrzymała certyfikat Systemu Zarządzania BHP i spełnia wymogi normy PN-N-18001:2004.

Pracownicy Biura Inżynierskiego Convert mają możliwość posiadania karty Multisport. Minimum raz w roku organizujemy wycieczki i spotkania integracyjne.

Możliwość zrealizowania praktyk Tak
Możliwość zrealizowania projektu studenckiego Tak
Perspektywy pracowników Biuro Inżynierskie Convert tworzy grupa wykwalifikowanych inżynierów oraz specjalistów prac elektromonterskich. Kwalifikacje pracowników podnoszone są w ramach szkoleń i zdobywania nowych uprawnień. Ścieżka kariery: Jako pracownik naszej firmy masz bezpośredni wpływ na rozwój swojej kariery. To od Ciebie zależy w jakim kierunku budowana będzie twoja zawodowa ścieżka.

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie