CAD Perfekt 698 wyświetleń

Obserwuj
O firmie

CAD Perfekt jest firmą zajmującą się dostarczaniem, wdrażaniem oraz dystrybucją oprogramowania dedykowanego szerokiemu wachlarzowi działalnośœci gospodarczych. Działamy na terenie całej Polski.

Wœród naszych produktów znajdują się systemy inżynierskie wspomagające: projektowanie, analizy wytrzymałośœciowe, sterowanie maszynami CNC oraz zarządzanie kontaktami z klientami (CRM).

W naszej ofercie znajdują się też systemy wspierające ewidencję sprzedaży oraz rozbudowane aplikacje wspomagające zarządzanie dużymi firmami. Nasza firma dostarcza także oprogramowanie dedykowane pod klientów w specyficznych dziedzinach i są to programy kierowane do agencji ubezpieczeniowych, gabinetów lekarskich, pośœredników pracy, stowarzyszenia, kancelarii prawniczych i innych.

Drugim zakresem działalnośœci firmy są szkolenia z systemów, które dostarczyliśœmy Klientom. Firma CAD Perfekt uruchomiła także Centrum Szkoleń CAD, w którym odbywają się szkolenia z systemów takich jak: T-Flex, SolidWorks, ProEngineer, Solid Edge, Inventor oraz AutoCAD. W naszej firmie pracują najlepsi specjaliœści w branży. Każdy z nich posiada międzynarodowy certyfikat, który jest gwarancją umiejętnośœci, wiedzy oraz profesjonalizmu. Jest to gwarancją szkoleń na najwyższym poziomie.


Możliwość zrealizowania praktyk Tak
Możliwość zrealizowania projektu studenckiego Tak
Możliwość zrealizowania pracy dyplomowej Mechanika, Produkcja, Projektowanie, konstrukcja

CAD Perfekt opublikował 2 oferty pracy

Handlowiec Skanerów 3D

Zapisz
Zobacz więcej 1 tydzień temu
Informacje o firmie
Znajdź nas