Canon Ophthalmic Technologies Sp. z o.o. 581 wyświetleń

Obserwuj
O firmie
Canon Ophthalmic Technologies jest częścią Grupy Canon Inc. z siedzibą w Japonii, światowego lidera nowoczesnych rozwiązań obrazowania. Należymy do oddziału Canon Systemy Medyczne, gdzie dzięki naszemu ponad 20-letniemu doświadczeniu w rozwoju specjalistycznego oprogramowania, stanowimy kluczowego dostawcę oprogramowania do nowoczesnych urządzeń diagnostyki okulistycznej, produkowanych w Japonii.
Podchodzimy kompleksowo do procesu rozwoju oprogramowania, rozpoczynając od prac badawczych w zakresie nowych technologii w naszym centrum Badań i Rozwoju znajdującym się przy Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, poprzez wieloetapowe wytwarzanie i walidację oprogramowania w naszej siedzibie we Wrocławiu na obsłudze serwisowej kończąc.
W naszych dwóch oddziałach, w Toruniu i we Wrocławiu, zatrudniamy wysokiej klasy inżynierów, którzy swoją wiedzą ekspercką i doświadczeniem wspierają proces rozwoju, walidacji i wdrażania specjalistycznego oprogramowania wspierającego pracę klinik okulistycznych i szpitali na całym świecie w obszarze zarządzania danymi pacjenta oraz zaawansowanej diagnozy w zakresie obrazowania, obsługującego okulistyczne urządzenia medyczne firmy Canon takie jak Fundus Camera, Tomograf OCT, który uznaje się za najlepsze tego rodzaju urządzenie na rynku.

Możliwość zrealizowania praktyk Tak

Canon Ophthalmic Technologies Sp. z o.o. opublikował 1 ofertę pracy

Informacje o firmie
Znajdź nas