Cedo Sp. z o.o. 155 wyświetleń

Obserwuj
O firmie

Pride in our heritage…focused on the future

Od 27 lat jesteśmy  obecni na rynku polskim, jako lider w branży przetwórstwa polietylenu.

Zapewniamy pracę  w dynamicznym, przyjaznym zespole, który tworzy wartościowe środowisko pracy. Kierujemy się zasadą  One business one team. Jesteśmy w pełni świadomi ogromnej roli każdego pracownika w budowaniu sukcesu naszej firmy.

Oferujemy stabilne zatrudnienie, realne szanse rozwoju kariery zawodowej dla osób, o różnym profilu zawodowym, możliwość rozwoju zawodowego poprzez praktyczne wdrożenia, prowadzenie projektów, szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne. Liczy się dla nas zaufanie i wzajemny szacunek.

Drogi studencie, drogi absolwencie, jeżeli zastanawiasz się, gdzie najkorzystniej zainwestować posiadaną wiedzę i rozwijać ją praktycznie zapraszamy do Cedo. Masz tutaj szansę nauczyć się pracy w dynamicznych i zmieniających się warunkach. Wiedzę będziesz zdobywać poprzez opiekę doskonałych specjalistów. Do zaoferowania mamy możliwości rozwoju w następujących działach:

• Technologii i inżynierii
  • Planowania produkcji
  • Obsługi sprzedaży
  • Dział Personalny
  • Wdrażania nowych produktów

Języki, którymi mówimy język polski, język angielski
Możliwość zrealizowania praktyk Tak

Cedo Sp. z o.o. opublikował 1 ofertę pracy