Colgate Palmolive Manufacturing (Poland) Sp. z o.o. 989 wyświetleń

Obserwuj
O firmie
Colgate-Palmolive to firma o globalnym zasięgu oraz ponad 200-letniej tradycji. Zatrudniamy około 40 000 pracowników na całym świecie. Nasze marki obecne na polskim rynku to: Colgate, Palmolive, Ajax, Elmex, Meridol, Sanex, Lady Speed Stick, Protex oraz Colodent.

W Polsce rozpoczęliśmy działalność w 1992 roku, rozwijając sieć dystrybucji, marketingu i sprzedaży. Rok później w Halinowie powstała pierwsza w Polsce nowoczesna fabryka, która dostarcza pasty do zębów, szampony oraz środki czystości. Kolejny zakład produkcyjny Colgate – Palmolive, specjalizujący się w produkcji past do zębów dla wszystkich krajów europejskich został uruchomiony w 2006 roku w Świdnicy w okolicach Wrocławia.
Praca w naszej firmie to unikalna możliwość kariery w międzynarodowej organizacji w wielu funkcjach: marketingu, sprzedaży, finansach, księgowości, logistyce, obsłudze klienta, zakupów i innych.

Dlaczego warto z nami pracować?
To ludzie są naszym największym atutem, dlatego robimy wszystko, by tworzyć środowisko pracy, w którym docenia się naszą pracę, wartości i różnorodność. Colgate-Palmolive oferuje swoim pracownikom szeroki zakres możliwości rozwoju, zarówno zawodowego, jak i osobistego – od tworzenia nowych szans zawodowych i dostępu do światowej klasy szkoleń, poprzez akcje promujące zdrowy styl życia, po możliwość uczestniczenia w inicjatywach na rzecz lokalnej społeczności.

Możliwość zrealizowania praktyk Tak
Możliwość zrealizowania projektu studenckiego Nie

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres Aleja Colgate 2, 58-100 Świdnica
Znajdź nas