Colian Logistic Sp. z o.o. 134 wyświetlenia

Obserwuj
O firmie

Colian Logistic to ponad dekada aktywnej obecności na rynku usług logistycznych, zespół ponad dwustu zaufanych i zaangażowanych specjalistów, flota składająca się z czterystu pięćdziesięciu samochodów dostawczych, 5 mln przejechanych kilometrów i aż 60 tys. m2 powierzchni hal magazynowych.

Kiedy 1 lipca 2009 roku Colian Holding Sp. z o.o. powołał do życia firmę Colian Logistic, od razu było wiadomo, że naszym celem będzie zdobycie pozycji jednego z czołowych usługodawców na rynku transportowym. Każdego dnia pracujemy na ten sukces! Nieustanny rozwój i utrzymywanie najwyższej jakości zaowocowało – w chwili obecnej posiadamy aż 11 oddziałów z centrum dystrybucyjnym w Kostrzynie Wielkopolskim. Nasze lokalizacje znajdują się w Kaliszu, Nowej Wsi Wrocławskiej, Lublinie, Bydgoszczy, Strykowie, Katowicach, Pruszkowie, Wykrotach, Robakowie i Glince Duchownej.

Doświadczenie i kompetencje Colian Logistic potwierdza szereg niezbędnych w branży transportowo-spedycyjnej certyfikatów licencji, a także lista współpracujących z nami kontrahentów. W swojej pracy stawiamy na bezpieczeństwo oraz społeczną odpowiedzialność biznesu. Posiadamy konieczne ubezpieczenia, a każde działanie głęboko analizujemy pod kątem wpływu na środowisko.

Języki, którymi mówimy język polski
Możliwość zrealizowania praktyk Tak
Możliwość zrealizowania projektu studenckiego Tak