ControlTec Sp. z o.o. 3169 wyświetleń

Obserwuj
O firmie

ControlTec jest spółką z wyłącznie polskim kapitałem. Stawiając na jakość usług oraz innowacyjność rozwiązań, pragniemy przekonywać naszych Partnerów oraz Klientów, że polskie znaczy dobre, a nawet lepsze. Wśród naszych Klientów znajdują się między innymi: PGE GiEK S.A., Grupa TAURON, ZEPAK S.A., KGHM Polska Miedź S.A., CIECH S.A., PKN Orlen S.A., PGNiG S.A.

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania w branżach automatyki i elektryki. Realizujemy projekty w największych przedsiębiorstwach energetycznych i przemysłowych w Polsce oraz za granicą. Jesteśmy certyfikowanym integratorem firm Siemens oraz Wonderware.

Projektujemy od podstaw, a także modernizujemy i optymalizujemy istnieją układy automatyki procesów przemysłowych i wytwórczych, w tym bloków energetycznych. Jako nieliczni z polskich integratorów podejmujemy się w imieniu inwestora reprezentowania go w odbiorach przed operatorem krajowego systemu energetycznego. Oprócz automatyzacji procesów głównych wdrażamy również wszelkie przemysłowe procesy pomocnicze związane z realizacją pomiarów, kontroli, sterowań i regulacji.


Możliwość zrealizowania praktyk Tak

ControlTec Sp. z o.o. opublikował 1 ofertę pracy

Informacje o firmie
Znajdź nas