CW Lundberg Sp. z o.o. 81 wyświetleń

Obserwuj
O firmie

Firma CW Lundberg posiada ponad 35 lat doświadczenia w branży budowlanej. Nasza główna siedziba znajduje się w miejscowości Mora w Szwecji oraz oddziały w Oslo, Norwegii i w Dzierżoniowie pod Wrocławiem. Zajmujemy się produkcją pełnej gamy zabezpieczeń dachowych, od stopni kominiarskich poprzez pomosty i drabiny dachowe, płotki przeciwśniegowe. Dodatkowo wprowadziliśmy zamocowania pod panele fotowoltaiczne. Wiele z naszych produktów pełni dodatkową funkcję certyfikowanego punktu umożliwiającego zakotwienie się liną bezpieczeństwa, tak jak systemy linowe oraz pojedyncze ucha mocujące. Nasze produkty wyróżnia wysoki stopień zaawansowania technologicznego oraz 40 lat gwarancji w klasie antykorozyjnej C4. Oddział w Polsce posiada centrum logistyczne oraz centrum szkoleniowe.

Języki, którymi mówimy język polski, język angielski
Możliwość zrealizowania praktyk Tak
Możliwość zrealizowania projektu studenckiego Tak
Możliwość zrealizowania pracy dyplomowej Badania i rozwój, Budownictwo, Handel hurtowy i detaliczny