DS Engineering sp. z o.o. 1673 wyświetlenia

Obserwuj
O firmie

DS Engineering jest częścią duńskiej grupy kapitałowej DS Gruppen znanej z wieloletniego doświadczenia w projektowaniu, produkcji, wykonywaniu powłok i montażu konstrukcji oraz elementów ze stali i betonu. Polska spółka jest firmą inżynieryjną specjalizującą się w projektowaniu konstrukcji stalowych, która zatrudnia silny zespół kompetentnych inżynierów budownictwa. Polscy inżynierowie dzięki najnowocześniejszemu oprogramowaniu dostarczają kompletne dokumentacje projektowe obiektów przemysłowych, rolniczych, sportowych czy handlowych na rynki północnej i zachodniej Europy.

Naszym partnerem jest DS Stålkonstruktion A/S, największy producent konstrukcji stalowej Europy północnej z historią sięgającą 50 lat wstecz.

Z roczną wielkością produkcji 30,000 ton stali, DS Stålkonstruktion jest największym dostawcą wysokiej jakości konstrukcji stalowych w tej części Europy. Główną aktywność spółka koncentruje na rynkach Danii, Szwecji i Norwegii, a także przez spółkę DS Stahl GmbH, ma silną pozycję na rynku niemieckim.

Konstrukcje stalowe DS Stålkonstruktion stosowane są w różnego rodzaju budynkach, m.in.:

  • przemysłowych
  • rolniczych
  • handlowo-usługowych, np. salony samochodowe
  • sportowych np. stadiony

Pracujemy na najnowszych wersjach specjalistycznego oprogramowania firm Dlubal, Trimble i IDEA StatiCa. Nasze biuro spełnia najwyższe standardy ergonomii pracy.

Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności w zakresie projektowania i modelowania konstrukcji stalowych, lubisz ludzi i pracę w międzynarodowym środowisku – wyślij nam swoje CV! 

Jesteśmy otwarci również na osoby bez zawodowego doświadczenia.


Języki, którymi mówimy język polski, język angielski
Perspektywy pracowników obliczenia statyczne konstrukcji stalowych, optymalizacja konstrukcji stalowych, modelowanie 3D (BIM), Tekla Structures,

DS Engineering sp. z o.o. opublikował 1 ofertę pracy

Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Budownictwo
  • Wielkość firmy Do 50 pracowników
  • Adres Antoniego Słonimskiego 1A, 50-304 Wrocław
Znajdź nas