EKALTECH BIURO INŻYNIERII SYSTEMOWEJ GLIŃSKI KRZYSZTOF 1120 wyświetleń

Obserwuj
O firmie
Powstaliśmy w roku 2005 opierając się na bazie własnych wieloletnich doświadczeń i kwalifikacji zawodowych, intensywnej pracy, ciągłym poszerzaniu wiedzy, udziału w kursach szkoleniowych i konferencjach.
Obecnie naszym celem jest dynamiczny rozwój biura zwłaszcza w obszarze inżynierii systemowej z zakresu informatyki, automatyki przemysłowej i elektroniki stosowanej dla inwestycji z terenu całego kraju.
Praca biura opiera się na świadczeniu kompleksowych usług. Zaczynając od szczegółowej identyfikacji potrzeb Klienta, wykonaniu oferty na rozwiązania systemowe, sprzętowe, szkolenia i na opiece posprzedażowej skończywszy.
Dzięki współpracy z wieloma firmami z branży posiadamy dostęp do nowoczesnych sprawdzonych technologii, szeroko pojętego doradztwa i wsparcia technicznego, które jest niezbędne przy realizacji zaawansowanych projektów wielozadaniowych i równoległych.
Zespół biura tworzy wybrana grupa wysokiej klasy specjalistów, osób szczerze zaangażowanych w proces powstawania oraz propagowania inżynierii systemowej, lubiących swoją pracę oraz wiążące się z nią wyzwania.
Ekaltech partnerską współpracę tworzy z: firmą BECKHOFF lidera w dziedzinie nowoczesnych technik automatyzacji maszyn, linii technologicznych i automatyce budynków; firmą InduSoft Polska Sp. z o.o., oferującą szeroki asortyment oprogramowania umożliwiającego tworzenie w środowisku Windows aplikacji wspomagających systemy automatyki przemysłowej, sterowania i systemów wbudowanych, dostarcza rozwiązania zaopatrujące współczesną technologię dostępu i przechowywania danych dla urządzeń przemysłowych.
Zapraszamy do współpracy!

Języki, którymi mówimy język polski
Możliwość zrealizowania praktyk Tak
Możliwość zrealizowania projektu studenckiego Nie
Możliwość zrealizowania pracy dyplomowej Nie

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie