Endress+Hauser Polska SP. z o.o. 170 wyświetleń

Obserwuj
O firmie

Endress+Hauser to szwajcarski, światowy lider w obszarze aparatury kontrolno-pomiarowej oraz usług i rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej. W Polsce od 25 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania do pomiaru przepływu, poziomu, ciśnienia i temperatury, analizy cieczy, a także rejestracji i cyfrowego przetwarzania danych dla klientów z różnych gałęzi przemysłu.

Jesteśmy firmą międzynarodową, nasza główna siedziba mieści się w Reinach w Szwajcarii. Posiadamy 26 zakładów produkcyjnych w 12 krajach i spółki sprzedażowe w 125 krajach na świecie, zatrudniamy około 14 000 pracowników.

 

Endress+Hauser Polska zajmuje się dystrybucją aparatury kontrolno-pomiarowej na terenie Polski, zapewniamy serwis naszych urządzeń oraz realizację projektów pod klucz z zakresu pomiarów rozliczeniowych.

Wizja Endress+Hauser:

Jesteśmy rodzinną firmą odnoszącą sukcesy. Klienci na całym świecie, działający w sektorze analityki laboratoryjnej i automatyki przemysłowej, polegają na naszych produktach, rozwiązaniach i usługach, ulepszając swoje procesy produkcyjne.


Języki, którymi mówimy język polski
Możliwość zrealizowania praktyk Tak

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Branża Automatyka, robotyka
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres Wołowska, 11