ePicentrum Edukacyjne 416 wyświetleń

Obserwuj
O firmie

ePicentrum Edukacyjne powstało jako projekt Fundacji Swoją Drogą [http://swojadroga.edu.pl/]

Nasze fundacyjne ePicentrum to małe centrum edukacyjnego wszechświata oraz doskonała alternatywa dla nudnych kursów i korepetycji.

Prowadzimy, w różnej formie, zajęcia z przedmiotów ścisłych, nauk humanistycznych i społecznych oraz języków obcych. Wszystko, co robimy, robimy z pasją. Nasi słuchacze doświadczają tego, że nauka może być czystą przyjemnością; że zewsząd otacza nas chemia, matematyka i fizyka; że można się nimi świetnie bawić i za ich pomocą odkrywać świat. Jesteśmy w stałym kontakcie ze słuchaczami i (w przypadku dzieci) ich rodzicami. Udzielamy też wskazówek, co robić, aby zmienić nudne zadane w szkole ćwiczenia w dobrą zabawę.

Organizujemy kursy przygotowawcze do matury i egzaminu ósmoklasisty, kursy językowe, prowadzimy korepetycje grupowe i indywidualne oraz szkolenia i warsztaty dla dzieci i dorosłych.

Nasi korepetytorzy to osoby uważne, pracujące na relacjach z uczniami.

Jesteśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy z korepetytorami, którzy są pasjonatami swoich dziedzin i przede wszystkim z ludźmi, który uwielbiają wspólną naukę z dziećmi i młodzieżą.


Języki, którymi mówimy język polski, język angielski
Możliwość zrealizowania praktyk Tak
Możliwość zrealizowania projektu studenckiego Tak
Możliwość zrealizowania pracy dyplomowej Nauka, edukacja, szkolenia
Perspektywy pracowników - możliwość rozwoju - współpracę przy projektach zespołu - elastyczny grafik - satysfakcjonujące wynagrodzenie - zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie
Znajdź nas