EthosEnergy Sp. zo.o. 634 wyświetlenia

Obserwuj
O firmie

Firma międzynarodowa działająca w branży remontów urządzeń energetycznych w energetyce zawodowej i przemysłowej (turbiny parowe, turbiny gazowe, turbiny wodne, instalacje energetyczne).

Powstała w 2014 roku, jako spółka joint venture firm TurboCare (spółka zależna Siemens) i GTS (spółka zależna John Wood Group), grupa EthosEnergy zatrudnia ponad 4500 tysiąca wysoce kwalifikowanych pracowników. Liczne, lokalne warsztaty serwisowe pozwalają na obsługę maszyn w wielu punktach świata niezależnie od ich wytwórców.

W Polsce grupa EthosEnergy posiada dwa zasadnicze centra kompetencji, którymi są:

  • EthosEnergy Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, świadczące usługi z zakresu remontów, modernizacji oraz serwisu turbin parowych i wodnych
  • EthosEnergy Poland S.A. z siedzibą w Lublińcu, świadczące usługi z zakresu remontów, modernizacji, produkcji oraz serwisu generatorów i transformatorów

Korzystając z zasobów całej grupy EthosEnergy Sp. z o.o. oferuje kompleksowe rozwiązania dla energetyki zarówno w Polsce, jak i globalnie na całym świecie.

Wykonujemy specjalistyczne prace zarówno w elektrowniach, przy użyciu maszyn mobilnych, jak i w naszym warsztacie. Jesteśmy światowej klasy dostawcą usług na najwyższym poziomie z dziedziny inżynieringu oraz produkcji.

1992
Początek WIBREM Sp. z o.o. oparty na 30-letnim doświadczeniu zaczerpniętym ze ZRE Wrocław

2004
TurboCare Sp. z o.o. z udziałami WIBREM Sp. z o.o. i SIEMENS AG

2010
Konsolidacja grupy TurboCare

2014
Utworzenie spółki joint venture pomiędzy Wood Group i Siemens – EthosEnergy

2018
Integracja możliwości produkcyjnych EthosEnergy Sp. z o.o. i GG Bearing Components


Języki, którymi mówimy język polski, język angielski

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Branża Energetyka
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres Paprotna 12a, 51-117 Wrocław
Znajdź nas