Etteplan Poland Sp. z o.o. 1198 wyświetleń

Obserwuj
O firmie

# Enginnering with a difference #

W Etteplan wspieramy naszych klientów w zakresie tworzenia produktów, systemów wbudowanych, dokumentacji technicznej, rozwoju oprogramowania, usług z zakresu Internetu Rzeczy (ang. Internet of Things) oraz rozwiązań mechanicznych.  W ciągu 30 lat z kilkuosobowej firmy staliśmy się przedsiębiorstwem  zatrudniającym ponad 3 400 pracowników na całym świecie.

W Polsce (gdzie posiadamy oddziały: we Wrocławiu i Poznaniu, Katowicach oraz Gdańsku) nasi specjaliści tworzą rozwiązania dla klientów z wielu branż m.in. motoryzacyjnej, telekomunikacyjnej, energetycznej, medycznej, przemysłu papierniczego, ciężkiego i innych.

W Etteplan możesz liczyć na pracę w różnorodnych projektach, używając najnowszych technologii, a ponadto współpracować z ekspertami z wielu dziedzin, ponieważ nasze zespoły są interdyscyplinarne.

Stawiamy na dobrą atmosferę pracy, otwartą komunikację i ciągły rozwój umiejętności. Lubimy ze sobą pracować, a także spędzać czas wolny. Bierzemy udział w zawodach sportowych, gramy w planszówki, organizujemy akcje charytatywne, dzielimy się wiedzą w ramach piątkowych wykładów.

Języki, którymi mówimy język polski, język angielski
Możliwość zrealizowania praktyk Tak
Możliwość zrealizowania projektu studenckiego Tak
Perspektywy pracowników W Etteplan mamy możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności i poznania nowych technologii dzięki pracy w międzynarodowych projektach oraz uczestnictwo w szkoleniach technicznych, z umiejętności miękkich. Szukamy ludzi otwartych na wiedzę i gotowych stawić czoła technologicznym wyzwaniom naszych klientów. W zamian oferujemy wspierające środowisko pracy, współpracę z profesjonalistami z branży, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz spokojne i nieformalne środowisko pracy - z ludźmi o tych samych wartościach i zainteresowaniach. Nasi pracownicy mogą korzystać z szerokiego pakietu benefitów, który zawiera m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie posiłków oraz biletów na wydarzenia kulturalne, zajęcia językowe, możliwość pracy za granicą i wiele innych.
Wypowiedzi pracowników "Uważam, że Etteplan to dobre miejsce na rozpoczęcie kariery zawodowej. Różnorodność projektów, możliwość ich zmiany na przestrzeni czasu pracy umożliwia największy rozwój. Poza tym, praca staje się w ten sposób ciekawsza - unikamy monotonii. Bardzo dobrym pomysłem są grupy branżowe - zawsze można poradzić się, skonsultować pomysł i wymieniać wiedzę." Szymon K. Junior Embedded Developer
********

Etteplan Poland Sp. z o.o. opublikował 1 ofertę pracy