Etteplan Poland Sp. z o.o. 273 wyświetlenia

Obserwuj
O firmie

# Enginnering with a difference #

W Etteplan wspieramy naszych klientów w zakresie tworzenia produktów, systemów wbudowanych, dokumentacji technicznej, rozwoju oprogramowania, usług z zakresu Internetu Rzeczy (ang. Internet of Things) oraz rozwiązań mechanicznych.  W ciągu 30 lat z kilkuosobowej firmy staliśmy się przedsiębiorstwem  zatrudniającym ponad 3 400 pracowników na całym świecie.

W Polsce (we Wrocławiu i Poznaniu) na naszym pokładzie pracuje ok. 160 inżynierów, którzy tworzą innowacyjne rozwiązania dla klientów z wielu branż m.in. motoryzacyjnej, telekomunikacyjnej, energetycznej, medycznej, przemysłu papierniczego, ciężkiego i innych.

W Etteplan możesz liczyć na pracę w różnorodnych projektach, używając najnowszych technologii, a ponadto współpracować z ekspertami z wielu dziedzin, ponieważ nasze zespoły są interdyscyplinarne.

Stawiamy na dobrą atmosferę pracy, otwartą komunikację i ciągły rozwój umiejętności. Lubimy ze sobą pracować, a także spędzać czas wolny. Bierzemy udział w zawodach sportowych, gramy w planszówki, organizujemy akcje charytatywne, dzielimy się wiedzą w ramach piątkowych wykładów.

Możliwość zrealizowania praktyk Tak
Możliwość zrealizowania projektu studenckiego Tak
Perspektywy pracowników W Etteplan mamy możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności i poznania nowych technologii dzięki pracy w międzynarodowych projektach oraz uczestnictwo w szkoleniach technicznych, z umiejętności miękkich. Szukamy ludzi otwartych na wiedzę i gotowych stawić czoła technologicznym wyzwaniom naszych klientów. W zamian oferujemy wspierające środowisko pracy, współpracę z profesjonalistami z branży, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz spokojne i nieformalne środowisko pracy - z ludźmi o tych samych wartościach i zainteresowaniach. Nasi pracownicy mogą korzystać z szerokiego pakietu benefitów, który zawiera m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie posiłków oraz biletów na wydarzenia kulturalne, zajęcia językowe, możliwość pracy za granicą i wiele innych.
********

Nic nie znaleziono