Faurecia Automotive Polska 494 wyświetlenia

Obserwuj
O firmie

Faurecia jest międzynarodową firmą produkującą części do samochodów wielu światowych marek. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: fotelach samochodowych, technologiach kontroli emisji spalin, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT. Działamy w 37 krajach tworząc ponad 100 tysięcy miejsc pracy w 300 zakładach produkcyjnych i 35 ośrodkach badawczo-rozwojowych na świecie.

W Polsce zatrudniamy dziś już blisko 9 tys. pracowników w 10 fabrykach w następujących lokalizacjach: Grójec, Gorzów Wielkopolski, Legnica, Wałbrzych, Jelcz-Laskowice.

Faurecia to nie tylko zakłady produkcyjne, ale też funkcje wsparcia, do których należą m.in. Centrum R&D, Shared Service Finansowy, Platforma Transportowo-Logistyczna, czy IT Help Desk.


Języki, którymi mówimy język polski, język angielski
Możliwość zrealizowania praktyk Tak
Możliwość zrealizowania projektu studenckiego Tak
Możliwość zrealizowania pracy dyplomowej Automatyka, robotyka, Badania i rozwój, Motoryzacja, Produkcja, Projektowanie, konstrukcja
Perspektywy pracowników Chętnie współpracujemy z młodymi ludźmi, studentami i absolwentami z niewielkim doświadczeniem zawodowym. Szukasz swojego pierwszego pracodawcy i miejsca, w którym będziesz odpowiedzialny za koordynowanie ciekawych projektów? Zapraszamy do wzięcia udziału w naszych płatnych programach stażowych! Oferujemy umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu, na okres do 15 miesięcy. Przyjdź do nas, a my przygotujemy Cię do pracy na samodzielnym stanowisku! W naszych programach stażowych w Polsce bierze udział ok. 150 osób rocznie. Są one aktywne przez cały rok, we wszystkich obszarach – od HR, finansów przez stanowiska wsparcia dla zakładu produkcyjnego, jakość, transport, po szeroki wachlarz stanowisk w naszych działach R&D. W trakcie stażu dostaniesz od nas wsparcie, byś mógł swoje kolejne kroki stawiać coraz pewniej. Wystarczy, że masz entuzjazm, jesteś aktywny/-a i przedsiębiorczy/-a oraz znasz dobrze język angielski. Oferujemy Ci możliwość dynamicznego rozwoju pod skrzydłami naszych doświadczonych ekspertów. Stawiamy na innowacyjne rozwiązania i ciekawość świata. Szukasz organizacji, z którą mógłbyś rozpocząć współpracę i zrealizować swoje pierwsze projekty? Co roku chętnie współpracujemy z młodymi adeptami kierunków technicznych i realizujemy z nimi koncepty, które stają się podstawą dla ich prac dyplomowych. Być może to właśnie Twój pomysł zostanie wdrożony w życie przez inżynierów Faurecii! W ramach międzynarodowego programu VIE (Volontariat International en Entreprise) masz możliwość skorzystania z programów rozwojowych w placówkach Faurecii na całym świecie. Meksyk, Chiny, Tajlandia, a może Stany Zjednoczone? Sprawdź aktualne oferty: http://careers.faurecia.com/ Śledź nasze oferty na bieżąco! Jeśli aktualnie nie ma oferty, która Cię interesuje – skontaktuj się z nami lub zajrzyj na stronę: karierafaurecia.pl.

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie