FEERUM 525 wyświetleń

Obserwuj
O firmie

Projektujemy i budujemy kompleksowe obiekty suszarniczo-magazynowe (silosy, suszarnie do zbóż i innych ziaren, transporty ziarna). Dzięki nam rolnicy, producenci zbóż, roślin strączkowych i oleistych, kukurydzy a także pasz, znacznie ograniczają straty i minimalizują koszty produkcji. Nowoczesna technologia i zrobotyzowane linie produkcyjne pozwalają nam spełniać najbardziej wymagające oczekiwania naszych Klientów w maksymalnie krótkim czasie, z gwarancją najwyższej jakości.

Absolutna większość urządzeń i elementów naszych kompleksów suszarniczo-magazynowych (ponad 90 procent) powstaje według projektów naszych konstruktorów, we własnym zakładzie produkcyjnym. To innowacyjne, często opatentowane przez FEERUM rozwiązania dotyczące procesu suszenia ziarna, transportu pionowego i poziomego, systemu schładzania, automatycznego sterowania procesem przyjmowania, suszenia i magazynowania ziarna. Testujemy je, ulepszamy i wdrażamy w naszym własnym Centrum Badawczo-Rozwojowym. Punktem wyjścia do prac badawczych są przede wszystkim potrzeby zgłaszane przez Klientów oraz nasze własne pomysły. Siedziba naszej firmy wraz z nowoczesnym zakładem produkcyjnym i centrum badawczym zlokalizowana jest w Chojnowie, w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

Produkty FEERUM doceniają Klienci w 12 krajach w Europie, Azji i Afryce. W Mongolii mimo burz piaskowych, silnych wichur i odległości ponad 8,5 tys. km wybudowaliśmy w 2017 roku zespół suszarniczo–magazynowy. Obecnie realizujemy kontrakt na wybudowanie na terytorium Zjednoczonej Republiki Tanzanii pięciu kompleksów silosów zbożowych i obiektów magazynowych oraz rewitalizację istniejących obiektów magazynowych o łącznej pojemności 190 tysięcy ton ziarna oraz wartości 33,1 mln $.

Rekordowe kontrakty realizujemy jednak na Ukrainie – w naszej ocenie jest to jeden z najbardziej perspektywicznych rynków, w dodatku żywo zainteresowany wysokowydajnymi i niezawodnymi urządzeniami. Obiekty o pojemności np. 305 tysięcy ton ziarna mogą pracować pełną parą właśnie dzięki takim firmą jak FEERUM.

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie, pracować z najlepszymi w branży oraz wprowadzać swoje własne projekty i konstrukcje w życie – dołącz do nas. Nasz dział projektowy i konstrukcyjny chętnie przyjmie w swoje szeregi każdy mądry i otwarty umysł😊


Języki, którymi mówimy język polski, język angielski, język rosyjski
Możliwość zrealizowania praktyk Tak
Możliwość zrealizowania projektu studenckiego Tak
Możliwość zrealizowania pracy dyplomowej Budownictwo, Elektryka, Inżynieria środowiska, Mechanika, Projektowanie, konstrukcja
Galeria
*

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie
Znajdź nas