gbc engineers sp. z o.o. 466 wyświetleń

Obserwuj
O firmie

Jesteśmy nowoczesnym, kreatywnym i aktywnym na arenie międzynarodowej biurem inżynierskim specjalizującym się w obliczeniach statycznych, rysunkach konstrukcyjnych oraz wspieraniu procesu budowy. Nasze biura znajdują się w Wietnamie, Kambodży, Niemczech i Polsce. W celu wsparcia naszego zespołu poszukujemy osoby z doświadczeniem w branży budowlanej skoncentrowanym na planowaniu szalunków i zbrojenia w 3D w naszym nowym oddziale we Wrocławiu!

Jeżeli jesteś zainteresowany/a zdobyciem zagranicznego doświadczenia, możesz wesprzeć nasze biuro w Niemczech, Wietnamie lub Kambodży na miejscu przez okres kilku miesięcy. Ponadto będziesz brać udział w szkoleniach i udostępniać zdobytą wiedzę innym pracownikom.

Poznaj nas: https://www.gbc-engineers.com/


Języki, którymi mówimy język polski, język angielski, język niemiecki
Możliwość zrealizowania praktyk Tak
Perspektywy pracowników - Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - Udział w międzynarodowych projektach - Elastyczny model pracy. Wszystko jest możliwe do 4 dni w tygodniu - Wynagrodzenie uzależnione od wyników - Z każdym kolejnym rokiem dostajesz dodatkowy dzień urlopu - Opłacimy Twój bilet miesięczny MPK, pakiet medyczny lub dofinansujemy kartę MultiSport - Bezpłatne napoje i przekąski są zawsze dostępne w naszym biurze - Długoterminowa perspektywa i wiele możliwości rozwoju osobistego - Wysoki stopień osobistej inicjatywy bez skomplikowanych procesów decyzyjnych daje Ci możliwość ciągłego rozwoju - Chcesz przeżyć coś nowego? Zebrać nowe doświadczenia? Oferujemy możliwość pracy tymczasowej lub na dłuższy czas w naszych biurach w Azji południowo-wschodniej
Galeria
*

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Branża Budownictwo
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres Rakowicka 10b/4, 31-511 Kraków
Znajdź nas